Rizin Fighting Federation

Floyd Mayweather Jr. potwierdza – walka z Tenshinem Nasukawą jednak się odbędzie

Floyd Mayweather Jr. doszedł jednak do porozumienia z RIZIN w sprawie walki – pokazowej – z Tenshinem Nasukawą przy okazji sylwestrowej gali.

Wygląda na to, że zamieszanie związane z potencjalnym starciem Floyda Mayweathera Jr. z Tenshinem Nasukawą podczas noworocznej gali RIZIN 14 w Tokio powoli dobiega końca.

Powróciwszy do Stanów Zjednoczonych po niespodziewanym ogłoszeniu pojedynku przed kilkunastoma dniami podczas konferencji prasowej w Tokio, amerykański bokser odciął się od wydarzenia, twierdząc, że warunki umowy zostały złamane, wobec czego walczyć w Japonii na Sylwestra nie zamierza.
Tymczasem dziś na mieście zupełnie inne są już treście. W rozmowie z TMZ.com Mayweather Jr. obwieścił bowiem, że do wali – pokazowej walki, która nie będzie oczywiście wliczała się do żadnych rekordów – ostatecznie jednak dojdzie. Trzy rundy po trzy minuty. Żadnych kopnięć.

Przekonujący, że pieniędzy nadal ma jak lodu Amerykanin stwierdził też, że za samo promowanie RIZIN otrzymał już 7-cyfrową wypłatę. Zapowiedział też, że będzie to rekordowa gaża, jaka kiedykolwiek została wypłacona za pokazową walkę.

Pojedynek potwierdził też szefujący japońskiej organizacji Nobuyuki Sakakibara, wyjaśniając, że doszło do nieporozumienia, które zostało już jednak wyjaśnione.

*****

Ecstasy, kolumbijska kokaina, hiszpańskie i amerykańskie więzienia – Ian Heinisch przed debiutem w UFC

Powiązane artykuły

Back to top button