FENPolskie MMAWiadomości MMA

FEN 9 Go For It – oficjalnie 7 listopada we Wrocławiu

Już 7 listopada we Wrocławiu ponownie odbędzie się Fight Exclusive Night. W rozpisce między innymi Marcin Zontek, Rafał Błachuta i Paweł Biszczak.

Po dłuższej niepewności związanej z ostatecznym wyborem lokalizacji (przez długi czas wydawało się, że będzie to Szczecin) Fight Exclusive Night oficjalnie ogłosiło datę i miejsce następnej gali.

FEN zdecydował się wrócić tam, gdzie czuje się najlepiej, czyli do Wrocławia, o czym pierwotnie poinformował portal mmarocks.pl. Stolica Dolnego Śląska gościła już federację w tym roku – w marcu odbyło się tam bardzo udane wydarzenie oznaczone numerem sześć, podczas którego miała miejsce mistrzowska walka pomiędzy Tymoteuszem Świątkiem (15-3) a Victorem Marinho (9-2).

Poniżej informacja prasowa organizacji:

Drodzy kibice i fani Sztuk Walki, mamy dla was kolejną świetną nowinę, bowiem organizacja Fight Exclusive Night zamierza w sobotę, 7-go listopada br., przeprowadzić kolejną swoją galę, czyli FEN 9. Odbędzie się ona we Wrocławiu, w lubianej przez mieszkańców Dolnego Śląska hali „Orbita” przy ulicy Wejherowskiej 34. W tym znanym sympatykom MMA i Kickboxingu obiekcie będziemy gościć po raz drugi w tym roku, po niezwykle udanej marcowej edycji FEN 6.

Nasza organizacja wykreowała już w tej chwili wiele gwiazd, a opórcz nich zobaczymy także wielu nowych zawodników na europejskim poziomie. Wśród uczestników pojedynków na FEN 9 znajdzie się na pewno Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. To nie wszystko, bowiem Dolny Śląsk ma także do pokazania dwie wielkie gwiazdy Kickboxingu: Mistrzyni Świata WAKO, Róża Gumienna z Wrocławia i Mistrz Świata K-1, Paweł Biszczak z Legnicy.

Już dziś możemy zapowiedzieć pierwszy pojedynek, którym jest walka Rafała Błachuty z Kwidzyna z Michałem Michalskim trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej, dolnośląskiej Złotoryi. Odbędzie się on na zasadach MMA w kategorii półśredniej. W naszej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy MMA tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikujemy już niebawem.”

Dodatkowo prezes FEN Paweł Jóźwiak powiedział, że dziewiąta gala będzie ukoronowaniem ich dwuletniej działalności na rynku, co może sugerować pojawienie się w klatkoringu wszystkich największych gwiazd organizacji.

W walce wieczoru wrocławskiej gali wystąpi Marcin Zontek (14-9), który może pochwalić się już dwoma zwycięstwami w klatkoringu federacji Pawła Jóźwiaka i Rafała Sawickiego

Pojedynek Michał Michalski (4-1) vs Rafał Błachuta (9-4) stanowić będzie kolejny krok do wyłonienia pretendentów do pasa mistrzowskiego najmocniejszej i najbardziej wyrównanej dywizji w Fight Exclusive Night.

Aktualna rozpiska FEN 9:

Marcin Zontek vs. TBA
Rafał Błachuta vs. Michał Michalski

K-1
Paweł Biszczak vs. TBA
Róża Gumienna vs. TBA

Powiązane artykuły

Back to top button