Polskie MMAUFC

Entuzjastyczna reakcja Joanny Jędrzejczyk na zwycięstwo Krzysztofa Jotki! Jest też komentarz Mateusza Gamrota!

Joanna Jędrzejczyk komentowała na żywo pojedynek Krzysztofa Jotki z Geraldem Meerschaertem, wygrany prze Polaka jednogłośną decyzją.
Była mistrzyni kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk oglądała i na żywo komentowała w mediach społecznościowych sobotnie starcie Krzysztofa Jotki z Geraldem Meerschaertem podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

– Dajesz, bracie! – napisała na Twitterze przed walką Polka. – Polska siła!
Jotko pewnie wypunktował Meerschaerta, w dwóch pierwszych rundach rozdając karty w szermierce na pięści i kopnięcia oraz powstrzymując parterowe zapędy Amerykanina.

– Dobra runda dla Jotko – napisała po pierwszych pięciu minutach Jędrzejczyk.

– Dwie rundy dla Jotko – skonstatowała po kolejnej odsłonie.

Z kolei w trzeciej odsłonie Jotko udanie zaprzągł do działania zapasy. Ostatecznie reprezentant American Top Team wygrał jednogłośną decyzją sędziowską w stosunku 3 x 30-27, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo i piąte w ostatnich sześciu występach.

– Piękna wygrana, bracie! – napisała Joann. – Jestem z ciebie dumna! Za dwa tygodnie wygrywa Jan Błachowicz, a potem ja w czerwcu w Singapurze.Olsztynianka przebywa obecnie na Florydzie, gdzie szlifuje formę w American Top Team u boku Krzysztofa Jotki, Karoliny Kowalkiewicz i Mateusza Gamrota.

Do oktagonu niewidziana tamże od ponad dwóch lat Polka powróci 11 czerwca, w ramach gali UFC 275 w Singapurze stając do rewanżu z Weili Zhang.

Z kolei przywołany przez Joannę Jędrzejczyk Jan Błachowicz powróci do akcji już za dwa tygodnie, w starciu, które może mieć status eliminatora, krzyżując pięści z Aleksandarem Rakiciem.
Bez oficjalnie ogłoszonej walki pozostaje natomiast Gamer, który również pogratulował zwycięstwa Krzysztofowi Jotce.

Kudowianin zasugerował jednak kilka dni temu, że coś już jest na rzeczy w sprawie jego piątego występu w oktagonie UFC.

Migawki ze zwycięstwa Krzysztofa Jotki opublikowała też na Instagramie Karolina Kowalkiewicz. Była pretendentka do złota także niebawem powróci do oktagonu, choć póki co brak oficjalnych szczegółów w temacie jej walki – wiadomo natomiast, że będzie to rewanż.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button