„Dziękuję ci, Dana White! Jesteś wspaniały” – ojciec stanie w narożniku Khabiba na UFC 229?

Wygląda na to, że Abdulmanap Nurmagomedov podczas gali UFC 229 w Las Vegas stanie w narożniku mierzącego się z Conorem McGregorem syna.

Nieco ponad tydzień temu mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov zaapelował do Dany White’a, aby ten pomógł jego ojcu Abdulmanapowi uzyskać wizę do Stanów Zjednoczonych, wykorzystując swoją znajomość z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem.

Oceniając po najnowszym wpisie Dagestańskiego Orła w mediach społecznościowych, nie sposób wykluczyć, że w istocie jego ojciec tym pojawi się 6 października w Las Vegas, gdzie mistrz stanie podczas gali UFC 229 w obronie złota z Conorem McGregorem.

Bardzo ci dziękuję, Dana White. Jesteś wspaniały ? ? To dzięki tobie #realitionship
Abdulmanap Nurmagomedov jeszcze nigdy nie stał w narożniku syna od czasu, gdy ten w 2012 roku rozpoczął karierę w UFC.

W 2015 roku uzyskał co prawda wizę na trzy lata, goszcząc nawet w Stanach Zjednoczonych podczas walki Islama Makhacheva z Leo Kuntzem, ale szybko została ona anulowana – rzekomo za ostentacyjne wymachiwanie przez Nurmagomedova seniora rosyjską flagą..

*****

Donald Cerrone: „Dzisiaj mogę szczerze powiedzieć, że cieszę się, że żyję – to był najstraszniejszy moment w moim życiu”

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply