Bellator

„Doświadczenie przyjdzie z czasem” – Aaron Pico wydał oświadczenie po klęsce z Henrym Corralesem

Utalentowany Aaron Pico napisał w mediach społecznościowych krótkie oświadczenie, odnosząc się do porażki przez nokaut z Henrym Corralesem.

Przegrawszy przez ciężki nokaut w co-main evencie gali Bellator 214 w Los Angeles z Henrym Corralesem, Aaron Pico nie schował głowy w piasek, wychodząc do dziennikarzy i na świeżo opowiadając o niepowodzeniu oraz dalszych planach sportowych.

Gdy natomiast kolejnego dnia kurz bitewny nieco opadł, 22-latek opublikował też krótkie oświadczenie w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/BtJpMsBBiO1/

To był ciężki wieczór. Miałem za sobą świetny obóz i czułem się w klatce świetnie. Trafiłem go dobrymi uderzeniami i za bardzo podekscytowałem się w poszukiwaniu skończenia. Popełniłem amatorski błąd, a powinienem był skorzystać z zapasów. To dla mnie nauka, a doświadczenie przyjdzie z czasem. Do tego czasu będę się rozwijał i szedł do przodu. Dziękuję wszystkim fanom, przyjaciołom i rodzinie za nieustające wsparcie.

Termin powrotu Pico uzależnia od rozmów z rodziną i sztabem trenerskim. Nie ukrywa, że nadal chciałby rywalizować z czołowymi piórkowymi w Bellatorze, ale zaznacza, że to nie do niego należy decyzja w temacie przeciwników.

Porażka z Corralesem przerwała serię czterech zwycięstwo Pico przez nokauty w pierwszych rundach.

*****

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button