Bellator

Henry Corrales ciężko nokautuje Aarona Pico – VIDEO

Seria czterech zwycięstw przez nokauty Aarona Pico dobiegła końca – młodzian został brutalnie ubity przez Henry’ego Corralesa podczas gali Bellator 214.

W co-main evencie gali Bellator 214 gremialnie skreślany Henry Corrales (17-3) ciężko znokautował Aarona Pico (4-2) w pierwszej rundzie.

Corrales rozpoczął od lowkingów, Pico od pracy lewym prostym. Młodzian był agresywniejszy, atakując kombinacjami. Potężny prawy Pico! Ostre spięcie w półdystansie – soczysty podbródek Pico, po którym Corrales ląduje na deskach! Aaron rusza z ostrą szarżą, dopada rywala, ale Corrales szybko wstaje, broni się, odpowiada ciosami pod siatką – i trafia kilkoma uderzeniami! Przywołany do porządku, młodzian cofa się odrobinę, ale szybko ponownie wdaje się w ostrą wymianę – Corrales rusza z soczystym prawym, Pico poszukuje podbródka w kontrze. Obaj dopadają się w klinczu, chwytają za łby! Tam rozpuszczają kolana, potężne ciosy na korpus. Na rozerwanie klinczu Corrales trafia potężnym prawym sierpowym! Pico leci na deski! Jeszcze jeden prawy Corralesa! I lewy! Młodzian nieprzytomny! Dobitka z góry! Koniec!

https://twitter.com/MMA_Relevant/status/1089372007894937600

Po zwycięstwie Henry Corrales wyraził pełną gotowość na rewanżowe starcie z mistrzem wagi piórkowej Patricio Freire, z którym przegrał przez poddanie w 2016 roku.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button