KSWPolskie MMARCC Boxing Promotions

Doniesienia: Scott Askham powalczy z rosyjskim weteranem podczas gali RCC 5

Wedle nieoficjalnych doniesień finalista turnieju wagi średniej KSW Scott Askham w grudniu zadebiutuje pod flagą rosyjskiej organizacji RCC.

Rozpędzony dwoma ekspresowymi wiktoriami w KSW Scott Askham zmierzy się z zaprawionym w bojach rosyjskim weteranem Alexandrem Shlemenko podczas gali RCC 5, która odbędzie się 15 grudnia w Jekaterynburgu. O zestawieniu nieoficjalnie doniósł dziennikarz Alexey Safonov.

Brytyjczyk jest związany z KSW 3-walkowym kontraktem – o ile oczywiście go w międzyczasie nie przedłużył. Jego występ nie jest planowany na grudniową galę KSW 46 w Gliwicach, co prawdopodobnie otworzyło mu drogę do zamożnej rosyjskiej organizacji.

Po zwolnieniu z UFC Scott Askham wygrał trzy pojedynki. Najpierw pokonał decyzją Luke’a Barnatta, by następnie już pod sztandarem KSW ubić kopnięciami na wątrobę Michała Materlę i Marcina Wójcika.

Przeplatający ostatnio występy między Bellatorem i M1-Global Alexander Shlemenko ostatnio nie przędzie najlepiej. Przegrał trzy kolejne pojedynki, ustępując kolejno Gegardowi Mousasiemu, Bruno Silvie i Anatoly’emu Tokovowi.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button