ONE FC

Doniesienia: Eddie Alvarez bardzo bliski podpisania nowego kontraktu

Wedle nieoficjalnych doniesień jeden z najlepszych zawodników na świecie, który pozostaje bez kontraktu, Eddie Alvarez, jest o włos od związania się z ONE Championship.

Wygląda na to, że na niczym spełzły medialne starania współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego, który próbował nawet zaprzęgnąć fanów do pomocy w negocjacjach z byłym mistrzem UFC i Bellatora Eddiem Alvarezem. Jak bowiem donosi dziennikarz Ariel Helwani, Król Podziemia jest bardzo bliski podpisania kontraktu z azjatycką organizacją ONE Championship.
Doniesienia te pojawiły się kilka godzin po wymownym wpisie właściciela organizacji Chatriego Sityodtonga, który zapowiedział rychłe ogłoszenie zakontraktowania największego nazwiska w historii ONE Championship.

Kontrakt Eddiego Alvareza z UFC dobiegł końca wraz z jego przegraną walką z Dustinem Poirierem podczas lipcowej gali UFC on FOX 30.

W kategorii lekkiej ONE Championship na tronie zasiada Martin Nguyen. Poza nim w dywizji walczą też między innymi Eduard Folayang czy Shinya Aoki, z którym Amerykanin mierzył się dwukrotnie, raz przegrywając i raz wygrywając.

*****

Sierpem #68 – jak Dagestański Orzeł uciszył irlandzkiego gwiazdora?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button