KSWPolskie MMA

Dramat na Narodowym! Walka Ziółkowski vs. Parnasse odwołana! Marian zwakował pas!

Fatalne wieści dobiegły ze Stadionu Narodowego, gdzie odbywa się gala KSW Colosseum II – walka Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnasse nie odbędzie się.
Dramaty na Stadionie Narodowym! Nie odbędzie się intrygująco zapowiadający się pojedynek unifikacyjny o pasy mistrzowskie wagi lekkiej KSW – uznawany przez wielu za najciekawszy w całej rozpisce – pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Salahdinem Parnasse, który miał stanowić co-main event gali KSW Colosseum II w Warszawie.
Hiobowe wieści te przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych redaktor MMA.pl Michał Cichy.

Wedle jego informacji, warszawiakowi odnowiła się kontuzja kolana podczas rozgrzewki. Nie jest on zdolny do walki.

W sieci pojawiło się też nagranie, na którym współwłaściciel KSW Maciej Kawulski informuje rozczarowanego Francuza, że jego pojedynek z Golden Boyem został odwołany.

Pierwotnie do walki tej miało dojść w listopadzie ubiegłego roku, ale warszawiak również doznał wówczas kontuzji, która wykluczyła go z rywalizacji. W rezultacie Francuz zmierzył się z biorącym walkę w zastępstwie Sebastianem Rajewskim, którego pokonał, sięgając po tymczasowy tytuł mistrzowski.Marian Ziółkowski sięgnął po tytuł mistrzowski w grudniu 2020 roku, pokonując w rewanżu Romana Szymańskiego. Trzykrotnie obronił tytuł, w pokonanym polu zostawiają między innymi Borysa Mańkowskiego czy Macieja Kazieczkę.

Salahdine Parnasse w grudniu 2021 roku odzyskał pas wagi piórkowej, pokonując w rewanżu Daniela Torresa. Obronił go następnie w starciu z Danielem Rutkowskim, by następnie wybrać się po drugie złoto i pokonać wspomnianego Sebastiana Rajewskiego.
Nie wiadomo póki co, czy walka Ziółkowskiego z Parnassem zostanie przełożona.

Aktualizacja: organizatorzy potwierdzili odwołanie walki.

Marian Ziółkowski poinformował, że zerwał więzadło poboczne strzałkowe w kolanie. Zdradził, że miesiąc temu uszkodził więzadło. Podczas rozgrzewki kompletnie je zerwał.

Na tym nie koniec, bo Marian Ziółkowski poinformował, że zdał pas mistrzowski. Zaznaczył, że nie bronił go przez rok, wobec czego musi go zwakować.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button