UFC

Donald Cerrone i Tai Tuivasa robią furorę na UFC 234 – VIDEO

Nieukrywający nigdy ciągotek do bitki i wypitki Donald Cerrone i Tai Tuivasa spotkali się na trybunach podczas gali UFC 234 w Melbourne.

Nie próżnował podczas UFC 234 w Melbourne Donald Cerrone, który zawitał do Australii w charakterze gościa specjalnego – i trudno się dziwić, bo w Rod Laver Arena, gdzie odbywała się gala, spotkał legendarnego w branży obuwniczo-alkoholowej Taia Tuivasę.
Niesłynący z abstynencji alkoholowej Kowboj długo nie dał się prosić. Zdjąwszy swojego kowbojskiego buta i napełniwszy go piwem – ku ekscytacji Taia Tuivasy i nagrywającego wszystko Tysona Pedro oraz zdziwieniu stojącej nieopodal Joanny Jędrzejczyk – Amerykanin skosztował złotego trunku.

Ledwie skończył, a wiwatujący koszulką i podrygujący już z niecierpliwości Tuivasa, który wdrapał się wcześniej na jakieś krzesło, domagał się podania fajki pokoju, tj. oczywiście – kowbojskiego buta. Otrzymawszy go, natychmiast poszukał jakiegoś alkoholu w pobliżu – i znalazł piwo, które przed przelaniem do buta triumfalnie uniósł.

Reszta jest historią.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button