Polskie MMA

Łukasz Demczur vs. Dominik Cacko na gali w Poznaniu

Extra Gala Sportów Walki „Poznań Fight Night” już za miesiąc. Organizatorzy ogłosili właśnie main eventową walkę.

Pojedynek w kategorii piórkowej Łukasza Demczura (1-3) z Dominikiem Cacko (2-2) to derby Poznania, które z pewnością zaciekawią miejscowych kibiców.

Jak na walkę wieczoru rekordy obu zawodników nie powalają na kolana, jednak po zagłębieniu się w nie można oczekiwać emocjonującego boju. Demczur z klubu Samolewski Gym Poznań znany jest przede wszystkim z dwóch występów na galach FEN w ub. roku, w których walczył ze zmiennym szczęściem. Najpierw bowiem poddał on duszeniem trójkątnym Michała Strehlke, by następnie przegrać przez duszenie zza pleców z Sebastianem Kotwicą.

Cacko z Gameness Team/KKS Sporty Walki Poznań walczy dość rzadko, jednak porażki, jakich doznał, zdecydowanie wstydu mu nie przynoszą. Przez pełne piętnaście minut stawiał on opór Dawidowi Gabarze i Kamilowi Łebkowskiemu. Po stronie zwycięstw ma zaś solidnego Piotra Pączka oraz Mateusza Domina, których poddawał.

Organizatorzy nie opublikowali jeszcze pełnej rozpiski, jednak na gali zobaczymy takich zawodników jak choćby Jędrzej „Pakol” Gromadowski, który zawalczy na zasadach K-1, oraz nie mających na koncie zawodowych pojedynków Tomasza Chyłę, Pawła Zaradzkiego, Ireneusza Chudzika, Mikołaja Antkowiaka, Pawła Endlera, Krzysztofa Kierstana, Tymoteusza Piwowarczyka i Jacka Labiaka.

Gala odbędzie się 6 lutego w hali CityZen przy ul. Droga Dębińska 10 C. Start o godzinie 19:30.

Dodaj komentarz

Back to top button