FENPolskie MMA

Damian Grabowski, Krzysztof Klaczek i Łukasz Demczur w FEN

Organizacja Fight Exclusive Night dokonała poważnych wzmocnień przed październikową galą FEN 22, kontraktując Damiana Grabowskiego, Krzysztofa Klaczka oraz Łukasza Demczura.

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła zakontraktowanie trzech nowych zawodników – Damiana Grabowskiego (20-5), Krzysztofa Klaczka (11-5) oraz Łukasza Demczura (6-3). Cała trójka wystąpi podczas zaplanowanej na 20 października w Poznaniu gali FEN 22.

Grabowski ma za sobą nieudaną przygodę z UFC, gdzie przegrał wszystkie trzy walki – dwa pierwsze przez szybkie nokauty z Derrickiem Lewisem i Lewisem Hamiltonem i ostatnią – w lipcu ubiegłego roku – jednogłośną decyzją z Chasem Shermanem.

38-latek wystąpi w walce wieczoru FEN 22, ale póki co nie ogłoszono jeszcze, z kim skrzyżuje rękawice.

Bijący się w kategorii piórkowej Krzysztof Klaczek powraca po dominującym zwycięstwie z Samirem Alakozaiem, którego pewnie wypunktował podczas czerwcowej gali Cage Warriors 94. W ten sposób 29-letni zawodnik powrócił na zwycięskie tory po dwóch porażkach w pierwszych rundach – z Ludovitem Kleinem przez nokaut i Eliasem Boudegzdamem przez poddanie.

Nie ujawniono, z kim reprezentant poznańskiego Ankosu MMA skrzyżuje rękawice.

Wreszcie do FEN powraca Łukasz Demczur, który wygrał pięć ostatnich walk – w tym cztery przed czasem – łapiąc wiatr w żagle po nieudanym początku kariery (przegrał trzy z czterech pierwszych starć), stanie naprzeciwko walczącego o przerwanie czarnej serii trzech porażek Kamila Łebkowskiego (16-8).
Rozpiska FEN 22

Walka wieczoru

120 kg: Damian Grabowski (20-5) vs. TBA

Pozostałe

85 kg: Radosław Paczuski vs. TBA – formuła K-1
70 kg: Mateusz Rębecki (7-1) vs. Łukasz Kopera (8-2) – o pas mistrzowski
84 kg: Bartosz Leśko (7-1-1) vs. Tomasz Kondraciuk (12-7)
77 kg: Kamil Gniadek (12-5-1) vs. Jacek Jędraszczyk (5-1)
66 kg: Kamil Łebkowski (16-8) vs. Łukasz Demczur (6-3)
66 kg: Krzysztof Klaczek (11-5) vs. TBA
TBA VS TBA
TBA VS TBA

*****

Typowanie UFC Moskwa – Hunt vs. Oleinik

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button