UFC

„DAZN zapłaciłoby mnóstwo forsy za tę walkę” – Eddie Hearn przedstawi Conorowi McGregorowi ofertę walki w boksie

Największy bokserski promotor w Europie i jeden z największych na świecie Eddie Hearn chciałby zorganizować walkę Conora McGregora z Paulie Malignaggim.

Pomimo klęski z Khabibem Nurmagomedovem podczas październikowej gali UFC 229 w Las Vegas Conor McGregor nadal posiada kilka opcji na kasowe walki. W obszarze MMA przebąkuje co prawda póki co wyłącznie o rewanżowym starciu z Dagestańczykiem lub innym pojedynkiem, który zaprowadzi go ponownie do klatki z ostatnim oprawcą, ale medialnie nie przestaje też podskubywać Floyda Mayweathera Jr..

Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze jedna opcja, za którą mogą pójść poważne pieniądze. Chodzi mianowicie o walkę bokserską z Paulie Malignaggim, które organizacji z wielką chęcią podjąłby się jeden z najlepszych na świecie promotorów bokserskich Eddie Hearn.

Z wielką przyjemnością bym się tym zajął.

– powiedział w rozmowie z iFL TV właściciel Matchroom Boxing.

DAZN… Zapłaciliby mnóstwo forsy za tę walkę. Powiedziałem gościom od Conora McGregora, że prześlę mu kwoty. Zobaczymy, co powie.

Powiedziałem gościom od Conora McGregora, że być może jest w stanie pokonać Pauliego Malignaggiego. Nie wiem. Nie wydaje mi się, żeby pokonał Khabiba. (Paulie) wiedzie dobre życie od czasu, gdy przeszedł na emeryturę, więc nigdy nie wiadomo, w jakiej będzie formie w powrocie. To jest dobra walka.

Kilka miesięcy temu Eddie Hearn podpisał wartą miliard dolarów na przestrzeni ośmiu lat umowę z platformą streamingową DAZN, gdzie swoje pojedynki za ogromne pieniądze toczyć będą między innymi Anthony Joshua i Saul Alvarez.

Z całym szacunkiem dla ciebie, bo jesteś na emeryturze od kilku lat, ale jego walka z Mayweatherem to od początku był kompletny mismatch.

– kontynuował Hearn, zwracając się do stojącego obok Malignaggiego.

Ma więc większe szanse w walce z tobą, niż miał w starciu z Mawyeatherem.
McGregora i Malignaggiego łączy – a w zasadzie: dzieli – ogromny medialny konflikt, ciągnący się jeszcze z czasów, gdy Irlandczyk przygotowywał się do konfrontacji z Mayweatherem Jr. Notorious sprowadził wówczas mającego włoskie korzenie Amerykanina na sparingi, podczas jednego z nich posyłając go na deski – nagranie z akcji zostało następnie opublikowane przez Danę White’a, odbijając się ogromnym echem w świecie MMA oraz boksu.

https://www.instagram.com/p/BXrdz9qAL4M/

Malignaggi nie posiadał się z wściekłości, przekonując, że nie był to knockdown, że nie był kompletnie przygotowany do sparingu, że i tak zdecydowanie wygrał większość rund.

Byłbym ciekawy liczb.

– podsumował Hearn.

Przypuszczam, że mógłbym zaproponować naprawdę podniecającą kwotę za tę walkę.

Biorąc jednak pod uwagę, że Irlandczyk jest związany kontraktem z UFC, bez Dany White’a trudno mówić o kolejnej eskapadzie Conora McGregora między liny.

*****

„Sku*wiel… Jeszcze jakieś, ku*wa, pytania?” – wściekły Mike Perry ruga dziennikarza (VIDEO)

Powiązane artykuły

Back to top button