UFC

Doniesienia: trwają rozmowy w sprawie walki Conora McGregora z Paulie Malignaggim

Wedle nieoficjalnych doniesień, Conor McGregor może niebawem powrócić między liny, tym razem stając naprzeciwko Pauliego Malignaggiego.

Póki co nie wiadomo nic o dalszej karierze w MMA Conora McGregora – nie wliczając może jednego z wpisów Irlandczyka, w którym zapowiedział, że w 2019 roku powróci do oktagonu – ale w przestrzeni medialnej huczy już o jego potencjalnym starciu… bokserskim! Rywal? Paulie Malignaggi.

Wiarygodne źródło: trwają negocjacje pomiędzy McGregorem i Malignaggim (boks)
Obu zawodników łączy historia ostrego konfliktu, jaki rozgorzał przed zeszłoroczną walką Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Jr.. Wszystko za sprawą opublikowanych przez obóz ówczesnego mistrza wagi lekkiej UFC migawek ze sparingu McGregora z Malignaggim, na których ten ostatni wylądował na deskach.

Od tego czasu szczególnie emerytowany bokser z włoskimi korzeniami dąży do walki, raz po raz rzucając wyzwanie McGregorowi.

Przed dwoma miesiącami pełną gotowość do zestawienia bokserskiego boju Notoriousa z Paulie Malignaggim wyraził jeden z najpotężniejszych promotorów Eddie Hearn, przekonując, że DAZN sięgnęłoby głęboko do kieszeni, aby doprowadzić do takiej konfrontacji.

Jeśli zaś chodzi o dalszą karierę w MMA, to formalnie losy Conora McGregora rozstrzygną się podczas zaplanowanego na 29 stycznia posiedzenia Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie, która wymierzy mu karę za awantury po gali UFC 229.

*****

Jedziesz, Janku – czyli trzy najważniejsze tygodnie w karierze Cieszyńskiego Księcia

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button