Dawid Gralka vs. Paweł Polityło na KSW 47


Starcie w kategorii koguciej pomiędzy zawodnikami walczącymi o pierwsze zwycięstwo pod sztandarem KSW, Dawodem Galką i Pawłem Polityło, zostało dodane do rozpiski marcowej gali KSW 47.

Dawid Gralka (6-2) skrzyżuje rękawice z powracającym pod sztandar polskiego giganta Pawłem Polityło (3-1) podczas zaplanowanej na 23 marca w Łodzi gali KSW 47.

O zestawieniu oficjalnie poinformowali organizatorzy.
Trenujący w łódzkim Shark Top Team Dawid Gralka nie będzie miło wspominał ostatniego występu – w czerwcu zeszłego roku przegrał przez nokaut z Sebastianem Przybyszem w debiutanckim starciu pod flagą organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. W ten sposób jego seria czterech wiktorii dobiegła końca.

Również Paweł Polityło nie będzie miło wspominał debiutu w KSW. W październiku 2017 roku przegrał decyzją sędziowską we wziętym w ostatniej chwili pojedynku z Antunem Racicem, który zresztą był jego zawodowym debiutem. W 2018 roku dopisał jednak do swojego bilansu trzy zwycięstwa, w ten sposób torując sobie drogę z powrotem do KSW.

Rozpiska KSW 47

Walka wieczoru

120 kg: Phil De Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2) – o pas mistrzowski

Pozostałe

120 kg: Mariusz Pudzianowski (12-6) vs. Szymon Kołecki (6-1)
77 kg: Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Dricus Du Plessis (12-2)
62 kg: Dawid Gralka (6-2) vs. Paweł Polityło (3-1)
70 kg: Bartłomiej Kopera (9-4) vs. TBA
57 kg: Karolina Owczarz (1-0) vs. TBA

*****

„Skoczyłem akurat na niego, bo…” – Khabib zdradza, dlaczego to Dillon Danis był obiektem jego orlego ataku


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply