KSWPolskie MMA

Damian Janikowski wraca do klatki KSW – rywal wstępnie ustalony, termin ujawniony!

Trener Robert Jocz zdradził, kiedy Damian Janikowski powróci pod sztandar organizacji KSW.
Kilka dni temu Damian Janikowski powrócił do Warszawy, informując w mediach społecznościowych o rozpoczęciu przygotowań do kolejnej walki.

– Wróciłem! – napisał na Instagramie. – Brakowało mi mojego drugiego domu w WCA. Rozpocznijmy obóz!
Termin powrotu brązowego medalisty olimpijskiego w zapasach w stylu klasycznym owiany był jednak mgłą tajemnicy. Wszystko to zmieniło się jednak wraz z wywiadem, jakiego trener Robert Jocz udzielił portalowi FightSport.pl.

– Damian Janikowski ma przewidziany termin walki na 19 marca – zdradził warszawski trener, wskazując na galę KSW 68. – Tak ma być. Przeciwnik wstępnie jest dobrany. Natomiast nie jest ogłoszony. Jest to tajemnica, ale wiemy, pod kogo pracujemy, więc zaczęliśmy przygotowania.

Damian Janikowski był ostatnio widziany w akcji we wrześniu ubiegłego roku, przegrywając na kartach punktowych z debiutującym wówczas w organizacji, ale bardzo już doświadczonym Pawłem Pawlakiem. W ten sposób seria dwóch zwycięstw wrocławianina – z Andreasem Gustafssonem i Jasonem Radcliffem – dobiegła końca.Damian Janikowski występuje w KSW od początku zawodowej kariery – tj. 2017 roku. Przygodę ze sportem rozpoczął od serii trzech efektownych zwycięstw, z miejsca zyskując status jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników. Jednak przegrane starcie z zaprawionym w bojach weteranem Michałem Materlą triumfalny ten marsz wrocławianina wyhamowało. Od tego czasu wygrane przeplata z przegranymi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button