„Dalibyśmy fanom fantastyczną przemoc” – Phil De Fries wskazał kolejnego rywala, Martin Lewandowski zabrał głos

Mistrz kategorii ciężkiej Phil De Fries wskazał rywala, z którym chciałby skrzyżować rękawice z szóstej obronie tytułu.

Rozparcelowawszy po profesorsku Tomasza Narkuna w rewanżu podczas zeszłotygodniowej gali KSW 60 w Łodzi, mistrz kategorii ciężkiej polskiego giganta wskazał w mediach społecznościowych przeciwnika, naprzeciwko którego chciałby stanąć w kolejnej obronie złota.

Wzrok mogącego pochwalić się pięcioma obronami tytułu Brytyjczyka padł na mającego za sobą bardzo udany debiut w KSW Darko Stosicia.




– Kto następny? – napisał Phil na Twitterze. – Czy ten gość? Darko Stosić to najczęściej pojawiające się nazwisko wśród fanów i zestawienie, które mnie interesuje.

– Dał świetną walkę ostatnio i jestem pewien, że dalibyśmy fanom fantastyczną przemoc. Jak sądzicie?




Rozstawszy się w zeszłym roku z UFC z bilansem 1-3, Darko Stosić zadebiutował pod sztandarem polskiej organizacji podczas marcowej gali KSW 59. Zmierzył się z Michałem Włodarkiem, prezentując świetną formę. Skończył Polaka fantastycznym latającym ciosem w parterze.

Zaproszony w tany przez Brytyjczyka, nigdy nieukrywający mistrzowskich aspiracji Serb długo się nie zastanawiał. Szybko odpisał De Friesowi.

– Myślę, że wszystko jest jasne – napisał. – Zróbmy to, KSW, Martinie Lewandowski, Macieju Kawulski. Jazda, Philu De Friesie!

Czy jednak szefowie polskiego potentata zechcą zestawić Brytyjczyk z Serbem? W rozmowie z Jarosławem Świątkiem z MyMMA.pl Martin Lewandowski nie wykluczył takiego scenariusza, nie ukrywając jednocześnie pewnych wątpliwości.



– Na pewno Darko jest taką opcją, chociaż jeśli chodzi o gabaryty i zasięg ramion, to myślę, że będzie to mały challenge dla Phila – ocenił. – Trzeba się rozejrzeć po świecie. Zobaczyć, kto jest tam jeszcze osiągalny, żeby kogoś nowego zakontraktować.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

– Jest jeden Chorwat na oku, ale na pewno będzie ciężko. Zobaczymy. W ogóle Phil jest najdłużej chyba dominującym mistrzem heavyweight z największą ilością obron pasa. Same te fakty świadczą o tym, że jest przekozakiem.




Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply