Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Parnasse i Covington sprawią niespodziankę? Przegląd bukmacherski #129 – KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse i UFC 296: Edwards vs. Covington

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse i UFC 296: Edwards vs. Covington.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 129. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse i UFC 296: Edwards vs. Covington.

Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse 1.60 – 2.34


Bliżej walce tej przyjrzałem się w Typowaniu, które można znaleźć tutaj. Jak natomiast zapowiada się ona pod kątem bukmacherskim?

Otóż, uważam, że spokojnie można zbudować mającą mniejsze lub większe podstawy narrację, wedle której zarówno 1.60 na wygraną Adriana Bartosińskiego to fantastyczna oferta, jak i nie sposób nie pochylić się nad 2.34 na wiktorię Salahdine’a Parnasse’a. W tym pierwszym przypadku słusznie bowiem nadmienić trzeba, że różnica siły będzie gigantyczna i po prostu nie przystoi, aby na wysokim poziomie mistrz wagi piórkowej rozmontował mistrza półśredniej. W tym drugim? A nuż przewaga szybkości Francuza będzie tak duża, że nie da się on złapać, kąsając z dystansu.

Osobiście jest mi odrobinę bliżej do kursu na wygraną Polaka, ale… Nie na tyle, aby jednak po niego sięgnąć. Jest to naprawdę sporo niewiadomych. Gdybym musiał wskazać najciekawszy, pochyliłbym się nad liczbą rund większą niż 2,5 – jest on warty 1.65. Wychodzę po prostu z założenia, że w dwóch pierwszych rundach Francuz będzie w stanie unikać bomb Polaka – dzięki szybkości, pracy na nogach – ale też sam nie będzie w stanie go znokautować, o poddaniu nie wspominając.

Zwycięstwo Adriana Bartosińskiego – 1.60
Zwycięstwo Salahdine’a Parnasse’a – 2.34
Liczba rozpoczętych rund: więcej 2,5 – 1.65

Marcin Held vs. Raul Tutarauli 1.43 – 2.83


Minimalnie faworyzuję tutaj Marcina Halda – i właśnie dlatego, że jedynie minimalnie, to uważam, że kursy bukmacherskie nie odzwierciedlają szans na zwycięstwo obu zawodników. A to oznacza, że 2.83 na triumf Raula Tutarauliego przyciąga oko.

W jaki sposób Gruzin może to wygrać? Oczywiście poprzez utrzymywanie walki w stójce, gdzie może – nie musi, ale jak najbardziej może – mieć przewagę. Marcin nie był widziany w akcji od 16 miesięcy, co również jak najbardziej może odbić się na jego formie, szczególnie w początkowych fragmentach walki.

Nikogo oczywiście nie powinno tutaj zdziwić poddanie w wykonaniu naszego zawodnika – nawet z pleców będzie piekielnie groźny, bo Tutarauli tytanem defensywy grapplingowej nie jest – ale daję Gruzinowi znacznie więcej szans na zwycięstwo, aniżeli wynika z kursów. To solidny rzemieślnik.

Zwycięstwo Marcina Helda – 1.43
Zwycięstwo Raula Tutarauli – 2.83

Leon Edwards vs. Colby Covington 1.66 – 2.22

Dokładniej walce tej przyjrzałem się w Typowaniu, tj. tutaj. W telegraficznym zaś skrócie…

Podchodzę do niej podobnie jak do walki wieczoru KSW 89 – tj. minimalnie faworyzuję bukmacherskiego faworyta, ale kursy na zwycięstwa jednego i drugiego zbyt bliskie, aby nad nimi dumać.

Zwycięstwo Leona Edwardsa – 1.66
Zwycięstwo Colby’ego Covingtona – 2.22

Inne ciekawe kursy

Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas nie zakończy się na punkty lub decyzją techniczną – 1.43
Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.60
Łukasz Charzewski wygra na punkty lub techniczną decyzją – 2.00
Paweł Pawlak wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.50
Tony Ferguson vs. Paddy Pimblett nie zakończy się na punkty lub decyzją techniczną – 1.55
Shavkat Rakhmonov wygra przez (T)KO, dyskwalifikację lub poddanie – 1.47

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button