Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Green sprawi niespodziankę? Czy Pudzian znów zaskoczy? Przegląd bukmacherski #86 – KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski i UFC FN: Cannonier vs. Strickland

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 77 i UFC FN, które odbędą się dziś wieczorem.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 86. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 77 i UFC FN.

Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski 1.70 – 2.15

Nie będę ukrywał, że tak rozłożone kursy bukmacherskie w starciu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim uważam z dobrze oddające szanse obu na zwycięstwo.
Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w poniższym nagraniu.

W telegraficznym zaś skrócie – stawiam po prostu na szybkość i technikę ponad siłę i masę. Nie skreślam jednak Pudziana, bo 25 kg przewagi masy to nie przelewki. Może grzmotnie Khalidova jakimiś lowkingami, może umęczy go na ogrodzeniu w klinczu, może trafi kowadłami? Wykluczyć tego nie sposób! Za odrobinę bardziej prawdopodobny scenariusz uważam jednak ten, w którym Czeczen będzie bardzo mobilny, kąsając kolosa i nie dając mu się trafić.

Gdybym został zmuszony do postawienia na jednego z nich, prawdopodobnie wskazałbym na 1.70 na wiktorię Khalidova, ale jako że nie jestem zmuszony…

Zwycięstwo Mameda Khalidova – 1.70
Zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego – 2.15

Daniel Rutkowski vs. Lom-Ali Eskijew 1.90 – 1.90

Bukmacherzy nie widzą tutaj faworyta, ale widzę go ja – w osobie Daniela Rutkowskiego. Uważam Polaka za nieco lepszego kickboksera oraz nieco lepszego zapaśnika, który na dodatek posiada srogi bak z paliwem.

W tym kontekście kurs 1.90 na wiktorię Rutka uważam za godny zadumy.

Pochylić można się także nad kursem 1.60 na zakończenie walki na punkty. Nie spodziewam się tutaj skończenia.Zwycięstwo Daniela Rutkowskiego – 1.90
Zwycięstwo Lom-Ali Eskijewa – 1.90
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.60

Arman Tsarukyan vs. Damir Ismagulov 1.48 – 2.65

Walkę tę wziąłem pod lupę w Typowaniu, które znaleźć można tutaj.

Minimalnie skłaniam się w stronę… Underdoga! Uważam bowiem, że jeśli Damir Ismagulov zdoła utrzymać walkę w stójce, pokona Armana Tsarukuyana. I taki właśnie scenariusz prognozuję – Kazach będzie powstrzymywał zapaśnicze zapędy Ormianina, utrzymując walkę na nogach wystarczająco długo, aby wypracować sobie tam przewagę na kartach punktowych.

Dlatego też kurs 2.65 na jego wiktorię uważam za jak najbardziej godny uwagi.

Zwycięstwo Armana Tsarukyana – 1.48
Zwycięstwo Damira Ismagulova – 2.65

Bobby Green vs. Drew Dober 2.28 – 1.63

Przyznam, że i w tej konfrontacji w zadumę wprawiają mnie kursy bukmacherskie… Bobby Green to bowiem naprawdę sprawny uderzacz, przede wszystkim pięściarz. W swoich poczynaniach błyskotliwy, choć niestroniący od podejmowania ryzyka – a to z uwagi na nonszalancję, jaką wnosi do oktagonu.

Drew Dober jest natomiast znacznie bardziej klasycznym kickbokserem, który walczy według schematów, po Bożemu, podręcznikowo. Oddać mu natomiast trzeba, że jest piekielnie twardy, narzuca wysokie tempo, ma dobrą kondycję.

Uważam natomiast Greena za pewnego rodzaju wirtuoza, podczas gdy Dober to po prostu rzemieślnik. Wiadomo, czasami fundamenty znaczą więcej od błyskotliwości, ale… Oczami wyobraźni widzę znacznie szybszego Greena, który pozostaje nieuchwytny dla Dobera, kąsając go szybkimi prostymi.

Dlatego też kurs 2.28 na jego zwycięstwo uważam za ciekawy.

Zwycięstwo Bobby’ego Greena – 2.28
Zwycięstwo Drewa Dobera – 1.63

Inne ciekawe kursy

Gnidko vs. Pirvulescu – walka zakończy się w R1 – 1.70

Zwycięstwo Matta Semelsbergera – 3.53

Michał Oleksiejczuk wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.82

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button