FENKSWPolskie MMA

„Czarusiu, on walczył, gdy ty jeszcze s*ałeś w pampersy” – Tomasz Romanowski nie zostawił suchej nitki na Cezarym Oleksiejczuku

Tomasz Romanowski nie oszczędził Cezarego Oleksiejczuka, który wyzwał do walki Michała Materlę.
Sięgnąwszy po tytuł mistrzowski wagi półśredniej podczas gali FEN 37 we Wrocławiu, gdzie pewnie rozbił na pełnym dystansie Aiguna Akhmedova, Cezary Oleksiejczuk nie pozostawił żadnych wątpliwości co do swoich dalszych planów sportowych.
21-latek zaprosił w tany byłego mistrza 84 kilogramów KSW i jednego z pionierów nadwiślańskiej sceny MMA Michała Materlę, który po zakończeniu przygody z EFM Show pozostaje wolnym zawodnikiem.

– Mam nadzieję, że dojdzie do walki z Michałem Materlą – powiedział Cezary podczas rozmowy z dziennikarzami po gali. – Jest to ikona sportów walki. Wychowywałem się na jego walkach. Michał, proszę cię, podejmij rękawicę. Będzie świetny pojedynek. Mogę to obiecać ze swojej strony. Jestem gotów. Byłoby spełnieniem moich marzeń, aby zawalczyć z Materlą.

Temat potencjalnej walki rozpędzonego serią pięciu zwycięstw Cezarego Oleksiejczuka ze starszy o 16 lat szczecinianinem nie jest nowy. W drodze do sobotniej gali szefujący organizacji Paweł Jóźwiak zdradził, że próbował doprowadzić do takiej konfrontacji właśnie na okoliczność FEN 37, ale nie udało się dopiąć szczegółów z Berserkerem.Michał Materla nie zabierał póki co głosu na temat potencjalnego starcia z młodzianem. Nie wiadomo nawet, czy jest zainteresowany występami pod sztandarem FEN, szczególnie że otrzymał ofertę powrotu do KSW na okoliczność styczniowej gali KSW 66 w jego rodzinnym Szczecinie.

Tymczasem wyzwanie rzucone klubowemu koledze nie uszło uwadze… Tomasza Romanowskiego! Popularny Tommy zabrał głos w mediach społecznościowych, nie oszczędzając Cezarego Oleksiejczuka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Czarusiu, chyba troszkę przesadziłeś, że wyzywasz do walki mojego kumpla z maty, który walczył już, jak ty srałeś jeszcze w pampersy… – napisał Tomasz na Instagramie. – Wiem, że masz teraz swoje 5 minut, ale z kim ty wygrałeś, żeby wywoływać starego wilka z lasu? Zanim dotrzesz do niego, ja jestem jeszcze w twojej kategorii… Do zobaczenia.

Tomasz Romanowski był ostatnio widziany w akcji we wrześniu, efektownie nokautując Aleksandara Rakasa. Jego bilans pod sztandarem KSW wynosi 2-1.
Nie wiadomo natomiast, w jaki sposób mogłoby dojść do potyczki Romanowskiego z Oleksiejczukiem. Nic bowiem nie wskazuje na to, aby ten pierwszy wybierał się do FEN lub ten drugi do KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button