FENPolskie MMA

„Młody-gniewny vs. legenda polskiego MMA” – FEN próbowało doprowadzić do walki Oleksiejczuk vs. Materla

Frontman FEN Paweł Jóźwiak zdradził, że na okoliczność gali FEN 37 starano się zestawić walkę Michała Materli z Cezarym Oleksiejczukiem.

Zbroi się organizacja Fight Exclusive Night. Szefujący jej Paweł Pawlak zapowiedział w czwartkowym magazynie Koloseum, że już przy okazji sobotniej gali FEN 37 we Wrocławiu mogą zostać ogłoszone nowe nabytki organizacji.

– Jest dużo nazwisk, które mam na celowniku – powiedział polski promotor. – Trwają intensywne rozmowy. Jeżeli je jeszcze bardziej przyśpieszymy, to możliwe, że w sobotę ogłosimy nowe angaże. Dlatego warto oglądać naszą galę. Nie dość, że będzie można zobaczyć wspaniałe walki, to jeszcze może pojawi się kilka ciekawych informacji w studio.

Największymi medialnie nazwiskami, które obecnie nie są związane z żadną organizacją, są oczywiście byli zawodnicy KSW, Michał Materla i Szymon Kołecki. Przygoda tego pierwszego z EFM Show dobiegła końca, a ten drugi rozstał się właśnie z KSW.

– Były rozmowy z Kołeckim i Materlą – powiedział Paweł Jóźwiak. – Zobaczymy, jak pójdzie nam ta gala i w jakim miejscu jesteśmy, jeżeli chodzi o sprzedaż. Niczego nie wykluczamy.

– Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że takie rozmowy były i z tego co wiem, to obie strony są zainteresowane. Wiadomo, że to nie są tani zawodnicy. Nie chcemy wybiegać zbytnio w przyszłość. Skupiamy się na najbliższej gali, bo to jest dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie.

– Będziemy się starać, żeby FEN w 2022 roku był jeszcze ciekawszy. Mamy ambitne plany. Ruszamy już z kolejną galą, którą ogłosimy w sobotę. Będzie się dużo działo.

Na tym nie koniec, bo Paweł Jóźwiak zdradził, że wstępnie do Michała Materli przymierzany był utalentowany Cezary Oleksiejczuk, który jednak ostatecznie o złoto wagi średniej powalczy we Wrocławiu z Aigunem Akhmedovem.

– Uchylę newsa, jaki był pomysł na tę galę – powiedział szef FEN. – Szukaliśmy atrakcyjnego rywala dla Czarka Oleksiejczuka i padł pomysł, aby zrobić starcie z legendą polskiego MMA, czyli Michał Materla vs. Czarek Oleksiejczuk w kategorii 84 kilogramy.

– Czarek od razu się na to zgodził. Bardzo mu się spodobał ten pomysł. Zastanawiał się zaledwie pięć minut nad tym.

– Myślę, że to też byłoby ciekawe. Młody-gniewny kontra legenda polskiego MMA. Niestety jeszcze tym razem ciężko nam było dogadać się ze sztabem Michał, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button