UFC

Cris Cyborg vs. Lina Lansberg walką wieczoru UFC FN 95, Renan Barao vs. Phillipe Nover na karcie

Pojedynki Cris Cyborg z Liną Lansberg oraz Renana Barao z Phillipe Noverem są szykowane na galę UFC Fight Night 95 w Brazylii.

W swojej drugiej walce pod sztandarem UFC Cris Cyborg (16-1) skrzyżuje rękawice z niejaką Liną Lansberg (6-1), a starcie obu pań ma być walką wieczoru gali UFC Fight Night 95, która odbędzie się 24 września w stolicy Brazylii. Starcie ma odbyć się w umownym limicie 140 funtów.

Dodatkowo na gali ma dojść także do starcia byłego mistrza kategorii koguciej Renana Barao (33-4) z Phillipem Noverem (11-6-1).

Informacje o zestawieniach podał portal UOL.

Cyborg, która nadal dzierży pas mistrzowski kategorii piórkowej w Invikcie, zadebiutowała w oktagonie na majowej gali UFC 198, bardzo szybko ubijając Leslie Smith.

34-letnia Szwedka Lina Lansberg znajduje się na fali sześciu kolejnych zwycięstw. W swojej karierze walczyła z powodzeniem w Cage Warriors.

Predykcja kursów bukmacherskich:

Cris Cyborg – 1.10
Lina Lansberg – 6.00

Po drugiej porażce z TJ-em Dillashawem w walce o pas mistrzowski kategorii koguciej Renan Barao w maju tego roku na gali UFC Fight Night 88 zadebiutował w dywizji piórkowej, ulegając jednak przez jednogłośną decyzję Jeremy’emu Stephensowi.

Doświadczony Nover w swojej drugiej w karierze przygodzie z UFC stoczył jak dotychczas dwie walki. Najpierw niejednogłośnie wypunktował Yui Chula Nama, a ostatnio na gali UFC Fight Night 80 w grudniu ubiegłego roku niejednogłośnie przegrał z Zubairą Tukhugovem.

Amerykanin to zaprawiony w bojach zawodnik, ale Barao powinien mieć przewagę w stójce, gdzie zwłaszcza na początku walki ze Stephensem prezentował się doskonale. Mocne defensywne zapasy powinny pomóc mu w utrzymaniu walki na nogach.

Predykcja kursów bukmacherskich:

Renan Barao – 1.25
Phillipe Nover – 4.00

Aktualna rozpiska UFC Fight Night 95

Walka wieczoru

140 lbs: Cris Cyborg (16-1) vs. Lina Lansberg (6-1)

Pozostałe

145 lbs: Renan Barao (33-4) vs. Phillipe Nover (11-6-1)
155 lbs: Francisco Trinaldo (20-4) vs. Paul Felder (12-2)
170 lbs: Erick Silva (18-7) vs. Brandon Thatch (11-4)

Powiązane artykuły

Back to top button