Conor McGregor o swojej sytuacji: „Jestem w pewnego rodzaju stanie zawieszenia”


Podczas przyjmowania nagrody za życiowe dokonania mistrz kategorii lekkiej UFC i największa gwiazda MMA na świecie, Conor McGregor, krótko skomentował swoją aktualną sytuację sportową.

W ostatnim czasie Conor McGregor regularnie wdaje się w szermierki słowne, czy to z Khabibem Nurmagomedovem, Stephenem Espinozą, czy też ostatnio Floydem Mayweatherem Juniorem.

Brak jednak jakichkolwiek doniesień na temat negocjacji nad jego powrotem do UFC, nie wliczając może strzępów wypowiedzi Dany White’a, który raz twierdzi, że Irlandczyk może już nigdy nie zawitać do oktagonu, by dnia następnego przypominać, że zawsze dobijał z nim targu, więc i tym razem dobije.
Wczoraj jednak w Dublinie przy okazji przyjmowania nagrody za życiowe osiągnięcia z rąk brytyjskiego milionera Richarda Bransona, Notoriuos zabrał głos na temat swojej aktualnej sytuacji, poniższy komentarz wplatając między opowieści o swoich dokonaniach, walkach z Natem Diazem czy utworzeniu McGregor Airways.

Jestem teraz w pewnego rodzaju stanie zawieszenia. Obecnie negocjujemy z UFC na temat mojego powrotu w tym roku.

*****

Khabib Nurmagomedov zapowiada wielkie ogłoszenie: „Orzeł kontynuuje łowy”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *