UFC

Conor McGregor: „Nadal jestem mistrzem dwóch dywizji”

Mistrz kategorii lekkiej UFC Conor McGregor wypowiedział się na temat utraty tytułu w kategorii piórkowej.

Kilka dni musieliśmy na to poczekać, ale w końcu – po wypowiedziach Johna Kavanagha, który stwierdził, że odebranie pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej Conorowi McGregorowi było idiotycznym posunięciem, oraz Dany White’a, który wyjaśnił decyzję chęcią odblokowania kategorii do 145 funtów – głos w sprawie zabrał wreszcie Notorious.

Powiedziałem UFC, że nie zostałem pozbawiony pasa. Nadal go mam. Leży u mnie w domu w tej chwili. Nadal jestem mistrzem świata dwóch kategorii.

– stwierdził z uśmiechem McGregor na spotkaniu z fanami w Belfaście.

Ktoś musi przyjść i mi go odebrać. Widzę artykuły, widzę rzeczy w sieci, ale pas nadal jest tutaj. W domu mam dwa tytuły mistrzowskie.

Na oficjalnej stronie UFC Irlandczyk zniknął już z rankingów kategorii piórkowej, ale nadal nie wiadomo, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do przejęcia władzy w dywizji przez Jose Aldo.

Zapytany przez prowadzącego, czy sam zdał pas, czy też został mu on odebrany, McGregor odpowiedział:

Eddie jeszcze się nie obudził! O czym my rozmawiamy? O czym mowa? Dopiero co walczyłem w zeszłym tygodniu. Te pasy są moje. Gdziekolwiek chcą, mogą mówić, że „odebraliśmy mu pas i teraz należy do tamtego gościa”. Możecie bawić się tymi podrobionymi pasami, ile chcecie. Jose został znokautowany, Eddie został znokautowany i patrzycie na mistrza dwóch dywizji. I tyle.

Powiem to UFC – a kocham tę firmę – ale powiem im, że nikogo nie wykiwają. Nikt się nie da na to nabrać. Ale wszystkie dobrego dla nich!

Nie wiem, nadal mam te pasy, więc ktoś musi przyjść i odebrać mi je fizycznie. Nie w sieci, nie klawiaturą. Wojownicy klawiatury chcą mi go odebrać, ale musicie przyjść i odebrać mi je osobiście, jeśli je chcecie z powrotem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button