UFC

„Co ty masz na*ebane pod kopułą?” – Sean Strickland zdradził, co krzyczał do Israela Adesanyi w końcówce walki na UFC 293

Nowy mistrz kategorii średniej UFC Sean Strickland ujawnił, co krzyczał do Israela Adesanyi w ostatnich sekundach ich walki na UFC 293 w Sydney.
W drodze do walki z Seanem Stricklandem na UFC 293 w Sydney Israel Adesanya zapowiadał, że jeśli Amerykanin zacznie do niego coś krzyczeć w oktagonie, połamie mu szczękę. Nic takiego jednak się nie wydarzyło, pomimo iż w końcówce walki buzia się Amerykaninowi nie zamykała.

Strickland był przed walką gremialnie skazywany na porażkę, ale w oktagonie zdecydowanie rozdawał karty, w końcówce pierwszej odsłony będąc nawet bliskim znokautowania Adesanyi. W ostatnich trzydziestu sekundach, gdy wyraźnie prowadził na kartach sędziowskich, zirytowany unikaniem walki przez Nigeryjczyka, Amerykanin wściekle się na niego rzucił, wydzierając się wściekle. Co dokładnie krzyczał? O to zapytano go podczas konferencji prasowej po gali.
– Chyba nazwałem go Chińczykiem – powiedział wesoło. – Krzyczałem, że dajesz, Chińczyku! Bijmy się! No bo jest Chińczykiem.

– Żeby była jasność – Izzy to legenda. Nie lubię z niego szydzić, bo to, ku*wa, legenda. Ale, do chu*a pana, wyszedłeś tam z chińskimi barwami. Chińskie, ku*wa, barwy! Co ty masz na*ebane pod kopułą?

– Pytam was – jaka logika stała za tym, żeby chłop wychodził pod flagą Komunistycznej Partii Chin? No, ku*wa… Nawet gdy teraz o tym mówię, nie jestem w stanie ogarnąć, jak kurewsko giętki trzeba mieć kręgosłup.

Fani w Sydney stali po stronie Amerykanina, czemu ostentacyjnie dali wyraz podczas konferencji prasowej przed galą, na medialnym ważeniu, a także w trakcie pojedynku.

Tarzan nie ma jednak wątpliwości, że The Last Stylebender mógł z łatwością zjednać sobie sympatie australijskich fanów, czego jednak nie uczynił. W jaki sposób mógł tego dokonać?– Gdy wychodziłem, wszyscy okazywali mi wsparcie – powiedział Sean. – Słyszałem doping w czwartej rundzie, piątej.

– Prawda jest jednak taka, że Izzy to wszystko ułatwił. Gość wyszedł tam w chińskich, ku*wa, spodenkach. Wiem, że nie jest Australijczykiem, ale jak do tego, ku*wa, w ogóle doszło? Pytam was – dlaczego założył chińskie spodenki?

– Koniec końców, w tym leży właśnie problem. Wystarczyło, żeby Izzy powiedział tak: „Hej, Australio, Nowa Zelandio”… Jestem pewien, że spędził dużo czasu w Australii. Gdzie on mieszka? W Nowej Zelandii czy w Australii? W Nowej Zelandii? Ok.
– Wystarczyło więc tylko, żeby Izzy powiedział tak: „Słuchajcie, jestem imigrantem, który przyjechał do Nowej Zelandii, jestem imigrantem w tej części świata, a wy przyjęliście mnie jak swojego. Daliście mi wspaniałe życie i chcę wam wszystkim podziękować za tę szansę”. Ale ni chu*a! Nie zrobił tego. Nie zrobił.

– Zamiast tego stwierdził, że jest, ku*wa, Chińczykiem. Nie rozumiem tego. Jak to skomentować? Jesteście z Australii czy Nowej Zelandii? Jak to skomentować? Co to miało być?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button