KSWPolskie MMA

„Cieszę się, że przeprosił na koniec” – Mateusz Gamrot podsumował zwycięstwo z Normanem Parkiem

Mateusz Gamrot podsumował wiktorię z Normanem Parkie, dziękując wszystkim osobom, które dołożyły do tego swoją cegiełkę.

Nieco ponad tydzień po dominującym zwycięstwie wieńczącym trylogię z Normanem Parkiem – skończył go w trzeciej rundzie walki wieczoru gali KSW 53, zostając pierwszym w historii zawodnikiem, który pokonał Irlandczyka z Północy przez techniczny nokaut – Mateusz Gamrot podsumował swój występ, publikując poniższy wpis w mediach społecznościowych.

(pisownia oryginalna)

Minął tydzień od gali KSW 53 wiec tradycyjnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Zaczynając od okresu przygotowawczego to przebiegł idealnie! I tu jeszcze raz chce podziękować wszystkim chłopakom i Trenerem z @czerwonysmok.poznan za pomoc i świetna robote!!!!
Walka przebiegała w samej stójce co największe brawa należą się dla @raaaju__ oraz @sporty_walki_gostyn bo z nimi szlifowałem ta płaszczyznę!!
TKO w 3 rundzie!
Wyjazdy do Wrocławia, praca z @official.dawid_kasperski oraz @puncher_wroclaw również dołożymy swoja cegiełkę!!

Przygotowany byłem na 5 x 5 ciężkiego boju, a nawet jakby byla potrzeba to i na dwie dogrywki! Wszystko to zasługa Michała @allstarathleticspl! Niesamowita praca jeżeli chodzi o przygotowanie motoryczne!!

Co do walki z Normanem była to nasza trylogia więc znaliśmy sie na wylot. Nie zaskoczył mnie niczym! Cieszę się ze przeprosił na koniec – historia zakończona!
Dużo padło pytań jak odniosę sie do sytuacji ze trenowal w moim bylym klubie..
Wszystko powiedzialem juz w wywiadach wiec tutaj króciutko: cieszę się ze tam bo nie mam juz żadnych wymówek. Różnica klas pokazana, a jeżeli chodzi o mnie – ja nigdy tak bym nie postąpił 🤷‍♂️

(…)

Jak widzicie suckes ma wiele ojców i to jest nasz wspólny sukces i zasługa!!!

Dziękuję jeszcze raz Wam fani i kibice! Jesteście Najlepsi, a bez Was nie byłoby nic!

Sponsorzy i partnerzy ogromne wyrazy uznania i wdzięczności!! Dzieki Wam trenuje każdego dnia i rozwijam siebie!!

Progres całej pracy rocznej zaprezentuje w kolejnej walce, w tej nie było kiedy!

Pozdrawiam serdecznie M. Gamrot
Pokonując Normana Parke’a, dzierżący pasy mistrzowskie kategorii piórkowej i lekkiej Mateusza Gamrot wyśrubował swój bilans do nieskazitelnego 16-0.

W kontrakcie z KSW pozostała mu jeszcze tylko jedna walka. Chciałby stoczyć ją we wrześniu lub w październiku, następnie zasilając szeregi UFC.
Wymarzonym rywalem kudowianina jest Shinya Aoki, ale szanse na zestawienie takiej walki nad Wisłą są nikłe.

Znacznie bardziej prawdopodobne jest wystawienie Mateuszowi Gamrotowi innego niepokonanego zawodnika, Shamila Musaeva, czego nie wyklucza współwłaściciel polskiego giganta Martin Lewandowski. Gamer dał już w ostatnich dniach do zrozumienia, że chętnie wyszedłby do Dagestańczyka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button