„Dla mnie rewelacja” – Mateusz Gamrot zaakceptuje walkę z Shamilem Musaevem, jeśli dostanie ofertę

Mateusz Gamrot nie pozostawił najmniejszych wątpliwości w temacie potencjalnego starcia z Shamilem Musaevem w swojej ostatniej walce dla KSW.

Kilka dni po efektownym zwycięstwie z Normanem Parkiem w walce wieczoru sobotniej gali KSW 53 dopytywany o potencjalne starcie z Shamilem Musaevem, podwójny mistrz Mateusz Gamrot podszedł do tematu z pewnym zainteresowaniem.

Goszcząc natomiast w środę w programie Oktagon Live, kudowianin z pełną mocą potwierdził, że zaakceptowałby Shamila Musaeva w charakterze rywala na ostatnią walkę pod sztandarem KSW – bo w kontrakcie została mu tylko jedna.

– Jeśli będzie następna walka i padnie nazwiska Shamila, to nie mam żadnych przeciwwskazań co do tego, żeby z nim walczyć – powiedział Mateusz. – Już wspominałem wcześniej, że jest to dla mnie duże sportowe wyzwanie. Jest to mistrz świata z 2017 roku, mistrz Europy chyba. Niepokonany rekord.

– Pochodzący z Rosji, czyli, wiadomo, bardzo mocny też mentalnie zawodnik, więc… Świetnie. Dla mnie rewelacja.
Do akcji Mateusz Gamrot chciałby powrócić w okolicach września lub października.

Shamil Musaev na ma koncie dwa pojedynki pod sztandarem KSW – oba wygrał przez techniczne nokauty w pierwszych rundach. W debiucie rozbił Huberta Szymajdę, później ten sam los fundując Grzegorzowi Szulakowskiemu.

Cała rozmowa poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply