UFC

„Cholerny sędzia…” – Nik Lentz pokazał koszmarne efekty palców w oko Arnolda Allena po UFC Raleigh

Nik Lentz zabrał głos po przegranym jednogłośną decyzją pojedynku z Arnoldem Allenem podczas gali UFC w Raleigh.

Nik Lentz nie będzie miło wspominał walki z Arnoldem Allenem podczas sobotniej gali UFC on ESPN+ 24 w Raleigh.

Amerykański weteran miał co prawda kilka dobrych momentów w oktagonie, szczególnie w pierwszej rundzie trafiając młodego Brytyjczyka ładnymi ciosami, ale ostatecznie przegrał na kartach punktowych wszystkich trzech sędziów.

W trakcie walki dysponujący lepszym zasięgiem ramion Allen regularnie dystansował wyprostowaną ręką, często z rozłożonymi palcami. W jednej z akcji wsadził je głęboko w lewe oko Amerykanina, co jednak umknęło sędziemu – ale nie umknęło komentatorom, którzy podzielili się tym z widzami.Po gali Lentz opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym podsumował walkę oraz pokazał urazy oka, jakie zadał mu Allen.

https://www.instagram.com/p/B7yOuEdp__n/

Witam wszystkich, poza sędziami i gównianym sędzią… Mam się dobrze, nie wliczając kilku rozcięć na rogówce od palców w oczy. Cholerny sędzia nie dał mi nawet sekundy. Przewalczyłem resztę walki, widząc potrójnie. Gdy wrócę na Florydę, idę do specjalisty. Mam nadzieję, że operacja ani nic takiego nie będą potrzebne. Dzięki dla wszystkich, którzy mnie wspierają. Nie mogę się doczekać powrotu do domu, aby zobaczyć rodzinę i dzieci 🙏🏼🎡

Dla 35-letniego Amerykanina sobotnia porażka jest drugą z rzędu. Starciem z Allenem powrócił do kategorii piórkowej, w której nie był widziany od prawie pięciu lat, wojując w tym okresie w 155 funtach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button