Liga Bukmachera

Bukmacherzy na start!

Ruszamy z nowym, innowacyjnym projektem na Lowking.pl!

Już za kilka dni na portalu rozpoczniemy zmagania najlepszych znawców bukmacherki pod MMA w innowacyjnej Lidze Bukmachera. Wobec tego trzeci sezon Ligi Lowkinga został nieco przesunięty w czasie.

Zwycięzca Ligi Bukmachera otrzyma nagrody w takiej wartości, jaką uzbiera

Choć…. na powyższe prawdopodobnie nałożę pewne ograniczenia, żeby mnie nie puszczono z torbami…

Na czym polegać będzie natomiast sama Liga Bukmachera? Wszystkie detale nie są jeszcze ustalone, poniżej natomiast przesyłam zarys koncepcji i najważniejsze informacje. Wszelkie uwagi, komentarze i sugestie mile widziane!

 • W Lidze typować będziemy tylko gale UFC.
 • Planowany start od sobotniej gali UFC 173.
 • Rozgrywki potrwają przez 5 kolejek (5 gal UFC).
 • W pilotażowej odsłonie udział weźmie 25 graczy.
 • O zakwalifikowaniu się do Ligi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
 • W uzupełnieniu do powyższego – liczy się data rejestracji do rozgrywek. Startujemy w tym temacie jutro (poniedziałek) o godzinie 20:00. Innymi słowy, pierwszych 25 graczy, którzy zapiszą się do Ligi od godziny 20:00, weźmie udział w pierwszym sezonie.
 • Powstanie też lista rezerwowych. Jeśli któryś z 25 graczy, którzy zapisali się jako pierwsi, nie przedstawi swoich typów w pierwszej kolejce, wejdzie za niego pierwsza osoba z listy rezerwowej.
 • Zapisujemy się poprzez dodanie komentarza jutro od godziny 20:00 w tym temacie – wystarczy podać swój nick i prawidłowy mail przy wpisywaniu komentarza. Nie trzeba podawać go w samym komentarzu, żeby go nie ujawniać osobom postronnym.
 • Na kilka dni przed galą będę przedstawiał wszystkie kursy, według których stawiamy.
 • Można stawiać tylko na zwycięzców pojedynków – nie ma możliwości obstawiać czasu skończenia, metody zwycięstwa itp.
 • Można stawiać kombinacje zakładów.
 • Każdy gracz zaczyna z 50 złotymi (wiem, że jednostki może odpowiedniejsze jest nazewnictwo „jednostki”, ale „złotówki” bardziej przemawia do wyobraźni.
 • Nie ma limitów przy obstawianiu – innym słowy można postawić cały swój dobytek (50 zł) od razu w pierwszej kolejce.

To tyle tak na szybko.

Przypominam: rejestracja od jutra (poniedziałek) od godziny 20:00. Rejestracje z godziną 19:59 i wcześniejszą nie będą wliczane.

Serdecznie zachęcam do dyskusji i wszelkich komentarzy!

Powiązane artykuły

Komentarze: 85

   1. @Zychal, nie Yoshi, tylko yoshi, w grze jestem jako Adam W. :) Mi to w sumie nie robi różnicy, mogę grać pod ksywką/nickiem, mogę pod prawdziwym imieniem, ważne, żeby pierwsze miejsce było moje, ten nowy pomysł jest genialny <3

 1. Niestety, teraz już za późno na przesunięcia… To pilotażowy odcinek, jak wypali, to na pewno kolejny będzie dłuższy, bo też powiedzmy sobie szczerze, że na podstawie 5 gal trudno uzyskać jakiś miarodajny wynik.

  1. Będzie identycznie jak w lidze. Typujemy w komentarzach, które się nie wyświetlają do deadline’u. Potem wszystkie publikuję, więc wszyscy widzą wszystko… ale już nic zmienić nie mogą :)

 2. I tak powiem Ci naiver, że strasznie uległy jesteś ! Oczywiście cecha na plus bo dzięki Tobie możemy zaznać sporej rozrywki :)Kiedy możemy spodziewać się kursów? Bo nie wiem jak inni, ale ja to nie mogę się doczekać.. ;)

 3. Dobra, Panowie, zerknijcie tutaj –> http://www.lowking.pl/bukmacher-mma-liga-klasyfikacja/ i pod tabelą znajdują się zasady. Polecam zwrócić uwagę na tekst na czerwono i na niebiesko. Jeśli są jakiekolwiek uwagi, pytania, piszcie tutaj.

  Panowie z listy rezerwowej, również możecie obstawić, licząc, że któryś z uczestników zapomni tego zrobić do deadline’u – wtedy Wasze kupony zostaną automatycznie wliczone i dołączycie do gry.

 4. Dams i Wenesa, Wy byliście ostatnimi przed moim postem. Zapomniałem Was dodać, ale teraz jest ok.

  Lista rezerwowych wygląda następująco:

  1. PsiCore
  2. Tens
  3. Królik
  4. Jarzinho
  5. Keyser Soze
  6. Spraycro

  Panowie z góry mogą śmiało postawić, bo szansa, że 1-2 osoby zapomną, jest spora.

  1. Są podane słowa kluczowe, które jeśli padną, to idzie automatycznie do moderacji. Takie jak np. „mmarocks” itp.

   Dobra, żartowałem :) Tam są takie słowa jak:

   „kupon”, „zwrot” etc. + nazwiska wszystkich zawodników UFC 173. Tak jest tylko do gali UFC 173, żeby nie były publicznie dostępne zakłady w Lidze Bukmachera. Tak samo robiłem przed Ligą Lowkinga.

Dodaj komentarz

Back to top button