„Biegają z podkulonymi ogonami jak pie*dolone psy” – Ferguson reaguje na słowa Khabiba, ruga Conora

Rozpędzony serią dwunastu zwycięstw z rzędu Tony Ferguson zabrał głos po oficjalnym wycofaniu się (?) Khabiba Nurmagomedova z UFC 249.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Tony’ego Fergusona na najnowszy wpis Khabiba Nurmagomedova w mediach społecznościowych.

Dagestańczyk stwierdził, że wbrew oczekiwaniom fanom – których nie rozumie i do których zaapelował o postawienie się w jego sytuacji – nie zamierza łamać zasad kwarantanny, aby lecieć do Stanów Zjednoczonych na galę UFC 249. Podkreślił, że cały świat – najpotężniejsze państwa, największe firmy – stanął w miejscu w obliczu pandemii koronawirusa, wyrażając zdziwienie, że od niego oczekuje się, aby złamał wszystkie zasady i obostrzenia, wyruszając na drugi koniec świata.

El Cucuy w odpowiedzi opublikował zajawkę wywiadu, jakiego udzielił dzisiaj ESPN.com. Nie zostawił w niej suchej nitki na Dagestańczyku, sztorcując też Conora McGregora.

– Uważam, że Khabib wiedział już wcześniej, że nie wyjdzie do walki – stwierdził Tony. – Przestraszyliśmy go. Miał możliwość, aby powrócić tutaj z Abu Zabi. Posiada wpływy i możliwości, aby wziąć samolot i tutaj wrócić. Po raz drugi obleciał go strach. Robię dokładnie to samo od ośmiu lat. Ta sama praca. Haruję jak wół, aby załatwiać sprawy, jak należy.
– Jestem płatnym zabójcą – kontynuował. – Khabib i Conor biegają z podkulonymi ogonami jak pierdolone psy. Na co dzień mam do czynienia z ostrymi psami, ale oni nimi nie są. To banda pizd. Khabib jest dziwką. Powiedziałem mu, że wytrę pierdoloną podłogę tą jego czapką i koleś wymiękł.

W weekend El Cucuy otrzymał propozycję walki z Justinem Gaethje, ale póki co nie wiadomo, czy jest nią zainteresowany. Ba, nie wiadomo też nadal, gdzie odbędzie się gala UFC 249 – o ile się odbędzie.

– Czy to będzie Khabib, czy to będzie Conor, zamierzam skopać komuś dupę – zapowiedział Ferguson. – Pokonałem już pięciu najlepszych w systemie pucharowym, a teraz chcą to wszystko zresetować i dać mi kolejną najlepszą piątkę? Nie wydaje mi się, kurwa. Już jestem mistrzem.

– Wiele się teraz dzieje na świecie. Nie życzę nikomu źle, ale powiem tak: ci dwaj goście nie chcą walczyć.
Nawiązanie do Conora McGregora nie jest przypadkowe. Irlandczyk od dawna zapowiadał bowiem, że będzie przygotowany, aby wejść na zastępstwo, jeśli ktoś z dwójki Nurmagomedov – Ferguson nie będzie mógł walczyć. Ba, dwa dni temu jego trener John Kavanagh zasugerował nawet, że Notorious może wkroczyć do gry.

Walka Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem była zestawiona już wcześniej czterokrotnie. Dwukrotnie problemy zdrowotne stawały na przeszkodzie Dagestańczykowi i dwukrotnie Amerykaninowi.

Pełna wersja wywiadu zostanie wyemitowana dziś w nocy czasu polskiego. Poniżej wspomniana zajawka:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply