
Benoit Saint-Denis z nowym rywalem na UFC 315 – jest natychmiastowa reakcja Mateusza Gamrota!
Poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym ostatecznie Benoit Saint-Denis pójdzie w oktagonowe tany podczas sobotniej gali UFC 315.
3-dniowe spekulacje dotyczące nowego rywala dla Benoita Saint-Denisa (13-3) na okoliczność sobotniej gali UFC 315 w Montrealu dobiegły właśnie końca.
Francuz zmierzy się ostatecznie z powracającym pod sztandar organizacji Kanadyjczykiem Kylem Prepolecem (18-8). O zestawieniu walki poinformował na platformie X dziennikarz Aaron Bronsteter.
Co ciekawe, gotowość do walki z Francuzem w zastępstwie za kontuzjowanego Joela Alvareza zgłosili dwaj polscy zawodnicy, Mateusz Rębecki i Mateusz Gamrot. Ostatecznie jednak musieli obejść się smakiem.
Ogłoszenie nowego przeciwnika dla Boga Wojny Gamer podsumował na platformie X krótko.
35-letni Kyle Prepolec walczył w UFC w 2019 roku, ale przygody tej z amerykańskim gigantem dobrze nie wspomina. Obie walki w oktagonie skończył bowiem na tarczy. Po zwolnieniu z organizacji stoczył pięć walk, cztery z nich kończąc w glorii zwycięzcy.
Sklasyfikowany na 13. miejscu w rankingu wagi lekkiej Benoit Saint-Denis powalczy w Montrealu o powrót na zwycięskie tory po dwóch brutalnych porażkach, jakie w zeszłym roku zadali mu Dustin Poirier i Renato Moicano.
Dalsza część artykułu pod nagraniem.
Mając na uwadze niezachwycającą defensywę zapaśniczą Kanadyjczyka, jego zaawansowany wiek oraz wejście na zastępstwo, trudno nie widzieć tutaj w roli faworyta Francuza.
Przewidywane kursy bukmacherskie
Benoit Saint-Denis – 1.20
Kyle Prepolec – 4.50
Wstępny typ: Benoit Saint-Denis
Pewność typu:
Rozpiska UFC 315: Muhammad vs. Della Maddalena
Walka wieczoru
170 lb: Belal Muhammad (24-3) vs. Jack Della Maddalena (17-2) – o pas mistrzowski
Co-main event
125 lb: Valentina Shevchenko (24-4-1) vs. Manon Fiorot (12-1) – o pas mistrzowski
Karta główna
135 lb: Jose Aldo (32-9) vs. Aiemann Zahabi (12-2)
125 lb: Alexa Grasso (16-4-1) vs. Natalia Silva (18-5-1)
155 lb: Benoit Saint-Denis (13-3) vs. Kyle Prepolec (18-8)
Karta wstępna
170 lb: Mike Malott (11-2-1) vs. Charles Radtke (10-4)
125 lb: Jessica Andrade (26-13) vs. Jasmine Jasudavicius (13-3)
205 lb: Ion Cutelaba (19-10-1) vs. Modestas Bukauskas (17-6)
205 lb: Ivan Erslan (14-4) vs. Navajo Stirling (6-0)
Karta Fight Pass
185 lb: Marc-Andre Barriault (16-9) vs. Bruno Silva (23-12)
135 lb: Brad Katona (14-4) vs. Bekzat Almakhan (11-2)
Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ
Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.