Bez kategoriiUFC

Alex Pereira przybrał prawie 12 kilogramów po ważeniu przed rewanżem z Jirim Prochazką na UFC 303!

Mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira jak zwykle opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym pochwalił się swoją wagą po oficjalnym ważeniu.

Rozdający karty w kategorii półciężkiej UFC Alex Pereira swoim już zwyczajem ujawnił, ile waży w dniu rewanżu z Jirim Prochazką na UFC 303 w Las Vegas. Okazuje się, że Brazylijczyk znów będzie wyraźnie cięższy od swojego przeciwnika.

Rywalizujący wcześniej w 185 funtach Poatan uchodził za jednego z największych i najcięższych zawodników w dywizji. Okazuje się jednak, że także w kategorii półciężkiej góruje nad rywalami pod względem masy.

Przed walką z Janem Błachowiczem w swoim debiucie w wadze dywizji półciężkiej ważył 103,4 kilograma. Z kolei do ostatniego pojedynku z Jamahalem Hillem wniósł zawrotne 105,3 kg. Ile waży natomiast przed drugą konfrontacją z Denisą?

Otóż, po ceremonii medialnej prezentacji zawodników brazylijski mistrz opublikował nagranie, na którym wszedł na wagę – jej wskazówka zatrzymała się na 104,4 kg. Oznacza to, że względem ważenia, które odbyło się kilkanaście godzin wcześniej, zyskał 11,6 kg.

W rozmowie z dziennikarzem Guilherme Cruzem Alex Pereira stwierdził, że było to dla niego najłatwiejsze ścinanie wagi w dotychczasowej przygodzie z dywizją półciężką.

Ile dokładnie Brazylijczyk wniesie do oktagonu? Nie wiadomo. Pewnikiem jest natomiast, że będzie wyraźnie cięższy od Jiriego Prochazki. Ten bowiem waży na ogół w klatce ok. 96-98 kg.


Typowanie gali
Przegląd najciekawszych kursów


Szczegółowa analiza walki Pereira vs. Prochazka 2 poniżej.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button