Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Jiri Prochazka zaskoczy? Przegląd bukmacherski #151 – UFC 303: Pereira vs. Prochazka 2

Na kogo warto postawić podczas gali UFC 303: Pereira vs. Prochazka 2, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 151. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na galę UFC 303: Pereira vs. Prochazka 2.


Alex Pereira vs. Jiri Prochazka 1.80 – 2.01


Szczegółowo walce tej przyjrzałem się tutaj. Minimalnie faworyzuję Alexa Pereirę. Jak walka ta prezentuje się pod kątem bukmacherskim?

Nieszczególnie interesuje mnie tutaj kurs na zwycięstwo jednego lub drugiego. To prawie jak rzut monetą. Alex ma moc i technikę, Jiri intensywniejsze treningi i większy potencjał do dokonania zmian względem pierwszej walki, więc… Interesują mnie natomiast dwa inne kursy związane z długością pojedynku.

Po pierwsze – dla większych ryzykantów – 3.00 na scenariusz, w którym walka kończy się w pierwszej rundzie. Dlaczego? Otóż, prognozuję, że Czech nie będzie już bawił się w długodystansowy kickboxing z Brazylijczykiem na środku oktagonu. To droga donikąd. Albo pójdzie agresywnie w wymiany w półdystansie, albo poszuka zapasów – stawiam na ten pierwszy scenariusz, zwłaszcza że Jiri też bez obozu. Nie będzie tracił cennych sił na zapasy. Agresja Prochazki w R1 oznacza, że ktoś szybko padnie.

Po drugie – to mniej ryzykowny typ na papierze, a z mojego punktu widzenia nawet atrakcyjeniejszy – 1.84 na liczbę rozpoczętych rund mniejszą niż 2,5. Uzasadnienie jak wyżej. Uniosę brew, jeśli zobaczymy tutaj rundę trzecią.

Zwycięstwo Alexa Pereiry – 1.80


Zwycięstwo Jiriego Prochazki – 2.01
Koniec walki w R1 – 3.00

Liczba rozpoczętych rund – mniej niż 2,5 – 1.84


Ian Garry vs. Michael Page 1.74 – 2.10


Nie jest tak, że skreślam tutaj Iana Garry’ego, bo to młody, rozwijający się nadal zawodnik, który lowkingami lub zapasami, ewentualnie klinczem może napsuć tutaj wiele krwi Michaelowi Page’owi, a nawet spokojnie go pokonać.

Rzecz jednak w tym, że Irlandczyk to mimo wszystko nie jest zapaśnik, a w obszarze stójkowym faworyzuję MVP. Pomimo 37 lat na karku nadal jest on piekielnie szybki, precyzyjny. Będzie miał więcej momentów. Sam natomiast jest niezwykle odpowiedzialny w defensywie, a jego defensywa zapaśnicza zła nie jest, więc…

Tak, nad 2.10 na wiktorię Page’a można się zadumać.

Zwycięstwo Iana Garry’ego – 1.74
Zwycięstwo Michaela Page’a – 2.10

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Joego Pyfera przez (T)KO, dyskwalifikację lub poddanie – 2.10

Zwycięstwo Andreia Arlovskiego – 3.05

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button