Bellator

Aaron Pico poznał rywala na styczniową galę Bellatora Fedor vs. Bader

Rozpędzeni seriami czterech wiktorii piórkowi Bellatora, Aaron Pico i Henry Corrales, pójdą w bój podczas styczniowej gali w Los Angeles.

Piekielnie utalentowany Aaron Pico (4-1) powróci do akcji 26 stycznia w Los Angeles, gdzie stanie naprzeciwko innego świetnie radzącego sobie ostatnimi czasy zawodnika Henry’ego Corralesa (16-3). O zestawieniu doniósł portal LATimes.com.
Przegrawszy niespodziewanie w zawodowym debiucie z Zachem Freemanem w 155 funtach, Aaron Pico przeniósł się do kategorii piórkowej. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo w nowej wadze zostawia trupa za trupem. Obecnie znajduje się na fali czterech wiktorii przez nokauty w pierwszej rundzie. Jego najcenniejszym skalpem jest były pretendent do pasa w 135 funtach Leandro Higo.

Henry Corrales dołączył do Bellatora w 2015 roku z nieskazitelnym rekordem 12-0, ale będąc od razu rzuconym na najmocniejszych graczy w kategorii piórkowej, przegrał trzy pierwsze pojedynki – z Danielem Strausem, Emmanuelem Sanchezem i Patricio Freire. Po tej fatalnej serii podniósł się jednak czterema zwycięstwami, w pokonanym polu zostawiając między innymi Noada Lahata czy Andy’ego Maina.

W walce wieczoru gali dojdzie do koronacji mistrza wagi ciężkiej, którym zostanie jeden z finalistów Grand PrixFedor Emelianenko lub Ryan Bader.

*****

Paulo Costa wypada z walki z Yoelem Romero – Kubańczyk chce innego Brazylijczyka

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button