O Lowking.pl

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Czytelnikom i wszystkim tym, którzy wspierają istnienie Lowkinga w każdej formie najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2014 roku.

Nie ukrywam, że z wielką radością witam zbliżające się Święta, w czasie których czas płynie, zdaje się, wolniej, dając możliwość cieszenia się wspólnymi chwilami z najbliższymi. Na Lowking.pl wobec zbliżającej się gali UFC 168 oraz zakończenia roku próżnować jednak nie będziemy – szykujemy mocny start w 2014 rok, ale o szczegółach pozwolę sobie napisać później.

Pozdrawiając świątecznie, dziękuję za odwiedzanie portalu i zapraszam jeszcze częściej w nasze skromne progi w przyszłym roku!

Powiązane artykuły

Komentarze: 14

  1. Dzięki! Lowkingowi życzę, aby trafiało tu coraz więcej miłośników MMA i zostawali z nami. Ten portal zasługuje na to jak jasna cholera ;)

    Poza tym Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich! ;)

  2. Dzięki! W przyszłym roku życzę: jeszcze lepszych analiz (będzie ciężko), jeszcze więcej odwiedzających (byle ogarniętych) i przedewszystkim wszystkim jak najlepszych gal, trafnych typowań i Polaka z pasem UFC!

  3. Ze swojej strony również życzę Wam wszystkim wesołych i spokojnych Świąt. :-) Może uda się na chwilę oderwać myśli od tego, co czeka nas w weekend. :D Oby 2014 rok był dla wszystkich fanów MMA równie udany!

  4. Ja nie będę się silił na oryginalność, więc jak Panowie z góry – wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, no i udanego 2014 roku.
    PS. Czekamy na jakiś prezent na gwiazdkę w formie artykułu :)

  5. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich związanych z lowkingiem. To wyjątkowo udany rok dla lowkinga moim zdaniem – wykrystalizowało się najlepsze polskojęzyczne miejsce dla zażartych fanów MMA.

Dodaj komentarz

Back to top button