O Lowking.pl

Lowking.pl na nowych serwerach

Portal Lowking.pl został poddany mocnym szlifom technologicznym, trafiając też na nowy serwer.

Po latach niespieszności w działaniu – delikatnie rzecz ujmując – i kilku zmianach serwerów w międzyczasie, które jednak tylko w niewielkim stopniu poprawiały sytuację (albo i nie…), portal Lowking.pl w końcu doczekał się serwera z prawdziwego zdarzenia, co – mam nadzieję – widać od wczoraj po szybkości działania serwisu.

Cały portal został też poddany optymalizacji, odchudzony o zbędne elementy oraz zaktualizowany do najnowszych wersji w każdym elemencie – także systemowym.

Jednocześnie jednak konieczne było czasowe odłączenie forum, a co za tym idzie – zmiana systemu komentarzy pod artykułami. Forum było bowiem sprzężone z portalem przestarzałą, nieaktualizowaną od trzech lat wtyczką, która do działania wymagała przestarzałego środowiska – a zatem bardzo mocno ograniczała funkcjonalność i przede wszystkim szybkość działania portalu.

Jeśli po zmianie dostrzeżecie jakiekolwiek błędy na Lowking.pl – funkcjonalne, graficzne i wszelkie inne – serdeczna prośba o informacje. Sugestie? Zawsze mile widziane!

Przy tej okazji serdecznie dziękuję wszystkim Czytelnikom za odwiedziny – oraz Patronom za wsparcie finansowe portalu za pośrednictwem Patronite.pl. To w ogromnej mierze dzięki Waszym funduszom udało się dokonać rzeczonych zmian.

Bartłomiej Stachura

Powiązane artykuły

Komentarze: 6

  1. Pisałem to już kiedyś, żę na samym dole jest wpisana organizacja MMA Attack, która już dawno nie istnieje. Chodzi o zdanie: „Na Lowking.pl w licznych autorskich artykułach rozbijane są na czynniki pierwsze aspekty sportowe, finansowe i biznesowe polityki KSW, MMA Attack czy UFC.”. Zresztą nie ma tu już rozbudowanego cyklu bukmacherskiego, więc tyczyłoby się całego tego wpisu „O LOWKING.PL”.

Dodaj komentarz

Back to top button