Lowking.pl na nowych serwerach


Portal Lowking.pl został poddany mocnym szlifom technologicznym, trafiając też na nowy serwer.

Po latach niespieszności w działaniu – delikatnie rzecz ujmując – i kilku zmianach serwerów w międzyczasie, które jednak tylko w niewielkim stopniu poprawiały sytuację (albo i nie…), portal Lowking.pl w końcu doczekał się serwera z prawdziwego zdarzenia, co – mam nadzieję – widać od wczoraj po szybkości działania serwisu.

Cały portal został też poddany optymalizacji, odchudzony o zbędne elementy oraz zaktualizowany do najnowszych wersji w każdym elemencie – także systemowym.
Jednocześnie jednak konieczne było czasowe odłączenie forum, a co za tym idzie – zmiana systemu komentarzy pod artykułami. Forum było bowiem sprzężone z portalem przestarzałą, nieaktualizowaną od trzech lat wtyczką, która do działania wymagała przestarzałego środowiska – a zatem bardzo mocno ograniczała funkcjonalność i przede wszystkim szybkość działania portalu.

Jeśli po zmianie dostrzeżecie jakiekolwiek błędy na Lowking.pl – funkcjonalne, graficzne i wszelkie inne – serdeczna prośba o informacje. Sugestie? Zawsze mile widziane!

Przy tej okazji serdecznie dziękuję wszystkim Czytelnikom za odwiedziny – oraz Patronom za wsparcie finansowe portalu za pośrednictwem Patronite.pl. To w ogromnej mierze dzięki Waszym funduszom udało się dokonać rzeczonych zmian.

Bartłomiej Stachura

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

6 Comments

 1. Pingback: Lowkin' Talkin' MMA #35 - UFC 230 | KSW 46 - Lowking.pl

 2. bartass89

  7 listopada 2018 at 17:20

  Pisałem to już kiedyś, żę na samym dole jest wpisana organizacja MMA Attack, która już dawno nie istnieje. Chodzi o zdanie: „Na Lowking.pl w licznych autorskich artykułach rozbijane są na czynniki pierwsze aspekty sportowe, finansowe i biznesowe polityki KSW, MMA Attack czy UFC.”. Zresztą nie ma tu już rozbudowanego cyklu bukmacherskiego, więc tyczyłoby się całego tego wpisu „O LOWKING.PL”.

 3. Pingback: "Poskładałbym sku*wiela w nic" - Mariusz Pudzianowski wyśmiany przez zwolnionego z UFC muszego - Lowking.pl

 4. kaczka41

  8 listopada 2018 at 09:38

  Siema. Faktycznie działa szybko teraz.
  Ps. Te praszki i inne pierdoły co masz u góry, co mają niby odsyłać do YT , FB, czy TT – chuja działają ;)
  Pondro

 5. ruthless

  8 listopada 2018 at 23:47

  Działa jak trzeba :)

 6. Pingback: Lowkin' Talkin' MMA #40 - UFC on FOX 231 | Babilon MMA 6 - Lowking.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *