UFCWiadomości MMA

Zszokowany Tim Kennedy oferuje pomoc Jacare Souzie przed walką z Vitorem Belfortem

Tim Kennedy jest w szoku, że nie dostał walki z Vitorem Belfortem i oferuje swoją pomoc najbliższemu rywalowi Phenoma, Ronaldo Souzie.

36-letni Tim Kennedy nie walczył od sierpnia 2014 roku, gdy w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał z Yoelem Romero, z czym do dzisiaj nie może się pogodzić.

Amerykański żołnierz i były komandos od dawna jest też zagorzałym przeciwnikiem nielegalnego wspomagania w MMA i w ostrych słowach zaatakował Żołnierza Boga po tym, jak ten wpadł na dopingu po ostatniej walce z Ronaldo Souzą.

W ostatnim czasie przebąkuje się o jego powrocie do MMA, a sam zawodnik zabrał głos, obierając na cel Vitora Belforta, między innymi z uwagi na jego dopingowe oszustwa z przeszłości.

Ostatecznie jednak Brazylijczyk został zestawiony z Jacare, co zszokowało Kennedy’ego, o czym Amerykanin poinformował za pomocą Twittera.

Jestem oszołomiony niedowierzaniem, że nie dostałem tej walki. Vitor Belfort mnie unika.

Niechęć Kennedy’ego do Belforta wydaje się naprawdę silna, gdyż zaoferował on pomoc w przygotowaniach Jacare, który pokonał przecież Amerykanina w przeszłości na gali Strikeforce – Houston w 2010 roku.

Jacare jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach na Viotra Belforta, daj mi znać. Będę tam.

Co sądzicie o tych słowach Amerykanina?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button