UFC

Znudzeni fani rozświetlili arenę w Sao Paulo podczas walki Błachowicza z Jacare – VIDEO

Sobotnia gala UFC on ESPN+ 22 nie zostanie w pamięci fanów na długi, na co duży wpływ miała też senna walka wieczoru z udziałem Jana Błachowicza i Ronaldo Jacare Souzy.

Gdy w czwartej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 22 Ronaldo Jacare Souza ponownie unieruchomił na siatce Jana Błachowicza, fani zebrani w Ibirapuera Gymnasium w Sao Paulo nie zdzierżyli.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Zdegustowani i wynudzeni pojedynkiem, w którym ostrych spięć i celnych uderzeń było jak na lekarstwo, za to klinczu co nie miara, pojedynczy kibice zaczęli włączać latarki w swoich telefonach komórkowych i smartfonach, aby urozmaicić sobie wieczór. Szybko dołączyli do nich kolejni i w ciągu kilka sekund cała hala wypełniła się kołyszącymi się światełkami.

Co ciekawe, do ostentacyjnego pomachiwania smarfonem przyłączyła się też zasiadająca w pierwszym rzędzie była mistrzyni kategorii słomkowej Jessica Andrade.

Ostatecznie walka zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem Jana Błachowicza, któremu dwaj z trzech sędziów przyznali trzy ostatnie rundy.

Na przestrzeni 25 minut Brazylijczyk zanotował ledwie 20 znaczących uderzeń, a w ostatnich dwóch rundach łącznie… 2! Statystyki uderzeń Polaka wyglądały lepiej – łącznie trafił rywala 71 znaczącymi uderzeniami.
Spośród dwunastu walk sobotniej gali aż osiem zakończył się decyzjami sędziowskimi. Nikomu nie przyznano bonusu za Walkę Wieczoru.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Dałem dobrą walkę z rywalem, który wszystkich nokautował” – Jacare przekonany, że wygrał trzy z pięciu rund z Janem Błachowiczem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button