„Znokautuję sku*wiela” – ostatni staredown Usmana z Masvidalem przed UFC 261 (VIDEO)

W Jacksonville odbyła się ceremonia medialnego ważenia przed galą UFC 261: Usman vs. Masvidal II.

Mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman pojawił się na scenie wspólnie ze świeżo upieczonym czempionem 265 funtów Francisem Ngannou, w narożniku którego stał kilka tygodni temu w trylogii Kameruńczyka ze Stipe Miociciem. Predator odwzajemni mu się jutro w Jacksonville.
Staredown Nigeryjczyka z Jorge Masvidalem był intensywny, ale jednocześnie spokojny. Nikt do nikogo się nie rzucał. Masvidal zaczął co prawda w pewnej chwili wieścić rywalowi marny los, ale Usman tylko się uśmiechał.
– Jedziemy, kurwa – powiedział Ulicznik z Miami w krótkim wywiadzie przeprowadzonym na scenie przez Jona Anika. – Wiem, po co tutaj wszyscy przybyliście. Po przemoc. I dam ją wam jutro. Ochrzczę tego człowieka świętymi pięściami. Wiecie, co tam wniosę. Znokautuję skurwiela.

– Nieprzypadkowo jestem jednym z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe – stwierdził z kolei Kamaru. – A jutro będzie „and still”.

Typowanie gali UFC 261 jest dostępne tutaj.
Poniżej cała ceremonia ważenia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply