„Zmiażdżę go!” – Johnny Walker rzuca wyzwanie Janowi Błachowiczowi

Uznawany jeszcze niedawno za jednego z czarnych koni dywizji półciężkiej Johnny Walker nie był pod wrażeniem zwycięstwa Jana Błachowicza z Jacare Souzą.

W daniu głównym gali UFC on ESPN+ 22 w Sao Paulo Jan Błachowicz dopisał do swojego bilansu bardzo cenne zwycięstwo z byłym mistrzem wagi średniej Strikeforce Ronaldo Jacare Souzą.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Styl zwycięstwa pozostawił jednak wiele do życzenia. Pojedynek toczony był w sennym tempie, długimi fragmentami rozgrywając się w klinczu. Ostrych akcji było jak na lekarstwo, a znudzeni fani zaczęli w pewnej chwili bawić się ostentacyjnie telefonami.

Walkę zdecydowanie zachwycony nie był też oglądający go przy oktagonie Johnny Walker. Na tym jednak nie koniec, bo Brazylijczyk rzucił też Cieszyńskiemu Księciu wyzwanie!

Niczego w nim nie widziałem. Teraz jest moim celem. Zmiażdżę go.

Johnny Walker rozpoczął karierę w UFC od trzech ekspresowych i efektownych nokautów, ubijając kolejno Khalila Rountree, Justina Ledeta i Mishę Cirkunova. Przedarł się tym samym do czołowej piętnastki rankingu wagi półciężkiej, ciesząc się bardzo dużą popularnością.

Podczas nowojorskiej gali UFC 244 został jednak wykolejony w pierwszej rundzie przez Coreya Andersona.

Czy cieszynianin będzie zainteresowany konfrontacją ze sklasyfikowanym na 11. miejscu w rankingu Brazylijczykiem? Wydaje się, że od strony sportowej i rankingowej – a także teraz i medialnej – ewentualna wiktoria z Johnnym Walkerem nie dałaby mu tyle, co pokonanie Coreya Andersona, sposobiącego się do powrotu Alexandra Gustafssona, Anthony’ego Smitha czy zwycięzcy grudniowej walki Volkana Oezdemira z Aleksandarem Rakiciem.
Polski półciężki zapowiedział natomiast po pokonaniu Jacare, że mierzy w starcie o złoto z Jonem Jonesem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Poczekam na Jonesa lub Reyesa, żaden problem” – Jan Błachowicz po zwycięstwie z Jacare

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. oslizglymenadzer

  17 listopada 2019 at 17:47

  Chyba się jeszcze nie obudził po nokaucie. Zapaśnik posadził go na dupie ciosami, a dalej kozaczy.

 2. bulizzor

  17 listopada 2019 at 19:00

  Żeby zacząć miażdżyć to musi poczekać co najmniej kilka walk. Marzyciel.

 3. Klee

  17 listopada 2019 at 20:24

  Teraz to Janek będzie się pewnie tłukł z Andersonem, bo tamten znowu coś zacznie jęczeć Danie i trzeba będzie go ugłaskać eliminatorem

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply