Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Zlatan Ibrahimovic, Joanna Jędrzejczyk, Alistair Overeem i inni typują walkę Conora z Floydem: „Jestem McGregorem futbolu”

Zlatan Ibrahimovic, Joanna Jędrzejczyk i wielu innych zawodników UFC typuje wynik walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Od gigantycznej medialnie walki Floyda Mayweathera Juniora z Conorem McGregorem dzielą na już tylko godziny. Obaj zawodnicy wejdą do ringo około godziny 5:30 rano czasu polskiego, po dwóch miesiącach szermierki słownej wreszcie zamieniając ją na ringową.

Cały świat próbuje typować wynik pojedynku. Zadania tego podjął się też gwiazdor piłki nożnej Zlatan Ibrahimovic. Oto, co miał do powiedzenia!

McGregor jest Ibrahimovicem świata MMA, a ja jestem McGregorem świata futbolu.

– stwierdził Zlatan dla SPORTbible.

Mamy gościa, który zrobił karierę na przestrzeni wielu lat, czyli Mayweathera. I mamy gościa, który zrobił karierę w krótkim czasie i wyrobił swoje nazwisko. Zrobił wszystko, co zapowiadał. W tym przypadku MMA idzie do boksu. Wcześniej boks próbował swoich sił w MMA i został zdeklasowany. Jako wielki fan MMA widzę tę walkę jako… Nie wiem… Może pójść w obie strony. Może zgodnie z przewidywaniami ludzi Mayweather łatwo to wygra, w co nie wierzę. To trudna walka do typowania. Conor ma moc w uderzeniach, może cię znokautować z każdego kąta. I ma pewność siebie – jak ja. Jest Ibrahimovicem MMA, a ja jestem McGregorem piłki nożnej, więc… Myślę, że jego pewność siebie poniesie go do zwycięstwa. Bardzo w siebie wierzy, a jak powtarzam, we wszystkim, co robisz 50% to głowa. Jeśli masz mentalność, głowę, możesz to zrobić, osiągnąć sukces. Ponadto ma też umiejętności i jest, kim jest. Wierzę więc w Conora.

Jak natomiast typują starcie Floyda z Conorem wybrani zawodnicy UFC?

Dan Hardy

Zawsze istnieje taka możliwość, jeśli posiada się taką siłę ciosu, jaką posiada Conor McGregor, jednakże nie wiemy, jak ta jego lewa ręka zachowa się w bokserskich rękawicach. Floyd Mayweather nie myśli ofensywnie, on myśli defensywnie, podczas gdy McGregor jest jego totalnym przeciwieństwem. Mayweather jest najlepszy na świecie, więc zna sztuczki, których McGregor będzie musiał unikać. Irlandczyk będzie musiał symulować wiele ruchów, aby wymusić ataki Mayweathera, ale nie będzie to łatwe. Ten element nieprzewidywalności, który McGregor wnosi do tej walki intryguje mnie najbardziej i właśnie to czyni ten pojedynek tak interesującym.

Michael Bisping

Nie mówię, że są źle dobrani, bo Conor jest niesamowitym zawodnikiem, ale Floyd ma rekord 49-0, a Conor jeszcze nigdy nie boksował. Nie rusza się natomiast jak bokser i jego niekonwencjonalny styl może być jego największą przewagą w tym pojedynku.

Amanda Nunes

Myślę, że będzie to fantastyczna walka. Wszystko może się wydarzyć. Myślę, że Conor może wygrać w przeciągu pierwszych trzech rund. Myślę, że może pokonać Mayweathera.

Joanna Jędrzejczyk

Myślę, że Mayweather jest jednym z najlepszych zawodników w historii i jednym z najlepszych bokserów wszech czasów, ale psychiczna gra Conora jest na zupełnie innym poziomie. On może to wygrać. Król Conor.

Alistair Overeem

Myślę, że możemy powiedzieć, że fani chcą, aby wygrał McGregor. Myślę, że Mayweather ma w sobie coś, co sprawia, że nie da się go lubić, ale jest wspaniałym bokserem, który ma świetny rekord i sam nie mogę się doczekać tej walki. Jestem zawodnikiem UFC, więc oczywiście będę kibicował Conorowi. Byłoby wspaniale, gdyby sprawił wszystkim niespodziankę.

Fabricio Werdum

Mayweather wygra to na pewno. Myślę, że będzie się bawił z Conorem w tej walce. Nie mogę sobie wyobrazić, żeby Conor zadał choć jeden cios.

Eddie Alvarez

Myślę, że wielu fanów boksu patrzy na Conora jako na kogoś, kto nigdy wcześniej nie boksował i szybko go skreślają. Jednak on potrafi boksować i rozumie boks. Jego szansę widzę w pierwszych czterech rundach i myślę, że Conor jest w stanie zadawać Floydowi ciosy. Jeśli natomiast walka będzie trwała dłużej i dojdzie do piątej, szóstej, siódmej rundy, to zmieni się w techniczny pojedynek bokserski, w którym to Floyd będzie górą i może wygrać przez TKO. Zanim zaś do tego dojdzie, to będzie pokaz Conora.

Kevin Lee

Myślę, że Floyd to nie tylko lepszy bokser, ale również mądrzejszy zawodnik, zawodnik na poziomie mistrza. Jest lepszym bokserem, ale czasami bycie lepszym nie wystarcza, bo Conor może dosięgnąć go ciosami z zaskoczenia. Floyd jeszcze nigdy nie mierzył się z kimś takim jak Conor, ani z nikim, kto porusza się w ten sposób. Floyd przygotowuje się bardzo dobrze i z odpowiednim planem na walkę przyjdzie również zwycięstwo.

Al Iaquinta

Conor ma warunki, aby zaskoczyć wielu. Walczy natomiast z Floydem Mayweatherem, który jest najlepszym z najlepszych. Defensywnie, uważam, że Mayweather będzie zwalniał walkę. Może tym samym doprowadzić do decyzji, unikając uderzeń i stwarzając wrażenie, że przychodzi mu to z łatwością. Myślę, że tak to się właśnie potoczy.

Gunnar Nelson

Oczywiście jestem za Conorem. Jego styl jest zupełnie inny od tych, z którymi spotkał się na swojej drodze Mayweather i to może być dla niego największy problem. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak Conorowi wchodzi jego lewa ręka. Wydarzy się to szybciej niż później, w trakcie pierwszych trzech rund.

Joe Duffy

Myślę, że jedyna prawdziwa szansa Conora kryje się w jego nieprzewidywalności. Mayweather miał problemy z niepoukładanymi zawodnikami, a zatem jeśli Conor wejdzie do ringu ze swoim dziwnym stylem, którego Mayweather wcześniej nigdy nie widział i utrzyma go przez dwanaście rund, to daje mu jedyną nadzieję na wygraną według mnie.

Stevie Ray

Myślę, że McGregor wygra z Mayweatherem wojnę mentalną i zaszokuje świat. Myślę, że znokautuje go wcześnie, ale nie zdziwię się jeśli dojdzie do decyzji i wygra Mayweather. Moje typowanie: wygrana McGregora przez TKO.

Paul Craig

Na początku myślałem, że Mayweather go rozwali. Ma idealny rekord 49-0 i jest jednym z najlepszych bokserów wszech czasów. Jednak im więcej oglądam McGregora, on wciąga i sprawia, że zaczynasz wierzyć, że on ma umiejętności, więc moja opinia się zmieniła. Myślę, że walka będzie przebiegała w zawrotnym tempie od samego początku i McGregor wygra.

Paul Felder

Myślę, że to dobrze dla zawodników MMA, zwłaszcza jeśli Conor – nieważne, czy wygra, przegra czy zremisuje – da świetne show. Jeśli wygra, to MMA usiądzie na tronie, a Conor będzie królem. Trzeba przyznać, że przewagą Floyda jest jego doświadczenie w boksie, ale ja kibicuję McGregorowi. Jeśli miałbym stawiać pieniądze, powiedziałbym, że Mayweather wygra decyzją, ale mam nadzieję, że to Conor będzie zwycięzcą.

Emil Meek

Mayweahter jest lepszym bokserem, ale McGregor ma przewagę w zasięgu, jest młodszy, bardziej głodny zwycięstwa i jest leworęczny. Jest wiele scenariuszy, ale ten jeden cios McGregora może wystarczyć, aby zakończyć tę walkę.

*****

Jak oglądać walkę McGregor vs. Mayweather Jr?

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor – transmisja, rozpiska, informacje

Kompletna analiza i typowanie walki

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr. – analiza walki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button