Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.UFC

Conor McGregor z czupurną odpowiedzią na propozycję treningów od Floyda Mayweathera Jr.

Były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC oraz największa obecnie gwiazda MMA Conor McGregor powrócił na medialny odcinek wojny z Floydem Mayweatherem Jr.

Nie odniósłszy póki co większych sukcesów w próbach rozpętania zawieruchy na Kaukazie przed październikowym bojem z Khabibem Nurmagomedovem, Conor McGregor skierował medialne ostrze przeciwko… swojemu dobremu znajomemu Floydowi Mayweatherowi Jr..

Jebać Mayweatherów, poza Seniorem i Rogerem.
Nie ma pokoju, dzieciak.
Albo to bierzesz, albo nie.

Najprawdopodobniej jest to odpowiedź Irlandczyka na słowa Amerykanina, który rozmowie z TMZ wyraził się o nim z dużym szacunkiem, proponując nawet McGregorowi skorzystanie ze swojej bazy treningowej w Mayweather Boxing Club podczas przygotowań do walki z Dagestańskim Orłem. Wnioskując po odpowiedzi – Notorious z zaproszenia raczej nie skorzysta.

Wygląda też na to, że Irlandczykowi nadal chodzi po głowie potencjalny rewanż za porażkę bokserską, jaką Mayweather Jr. zadał mu przed rokiem. Kilka miesięcy temu było głośno o możliwym przejściu Floyda do MMA, ale sprawa już dawno ucichła, a Amerykanin obwieścił, że jednak do mieszanych sztuk walki się nie wybiera.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #28 – UFC Lincoln | Justin Gaethje | Babilon MMA 5

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button