Zabójcza szybkość wschodzącej gwiazdy boksu! Francis Ngannou bez szans! (VIDEO)

Niecodzienne spotkanie Francisa Ngannou z Ryanem Garcią zaowocowało robiącym furorę nagraniem…

Mogący pochwalić się nieskazitelnym bilansem 20-0 z siedemnastoma zwycięstwami przez nokauty Ryan Garcia – uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów młodego pokolenia – nie stroni od publikowania migawek ze swoich treningów, chwaląc się nadludzką wręcz szybkością.

Przykłady poniżej:
W tym tygodniu prowadzony przez Oscara de la Hoyę 22-latek miał natomiast sposobność spotkać się z innym zawodnikiem, który za pomocą swoich pięści wzbudza zachwyt całego świata – choć akurat niekoniecznie w aspektach szybkościowych czy technicznych – Francisem Ngannou.

Korzystając z okazji, obaj zaprezentowali swoją szybkość…

Nie było to jedyne nagranie, jakie obaj opublikowali…

Walczący zawodowo od czterech lat Ryan Garcia był ostatnio widziany w akcji w lutym tego roku, nokautując w pierwszej rudzie Francisco Fonsecę. Obronił w ten sposób tytułu mistrzowskiego WBC Silver kategorii lekkiej.Tymczasem w ostatnich dniach mający meksykańskie korzenie młodzian niespodziewanie zaprosił do walki bokserskiej… Henry’ego Cejudo! Były już mistrz kategorii muszej i koguciej UFC wyzwanie natychmiast zresztą przyjął, ale czy od medialnych potyczek dojdzie do wymiany ciosów w ringu, póki co nie wiadomo.

Co zaś tyczy się Francisa Ngannou, to od dwóch tygodni aż huczało o jego potencjalnej walce z Jonem Jonesem, ale Amerykanin nie doszedł do porozumienia z UFC i wydaje się, że póki co temat ten jest nieaktualny.
Do walki z Kameruńczykiem chętnie wyszedłby natomiast bokser Dillian Whyte, który podskubuje go od dobrych kilku tygodni. Zainteresowanie zorganizowaniem takiej walki wyraził nawet promotor Eddie Hearn, ale Dana White, z którym kontraktem związany jest Kameruńczyk, podchodzi do sprawy z rezerwą.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply