Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Yusuf Raisov po świetnej walce wypunktował Luisa Palomino na ACB 67

Yousuf Raisov zafundował Luisowi Palomino pierwszą porażkę w ACB, wypunktowując Peruwiańczyka podczas gali ACB 67 w Groznym.

Uchodzący za jednego z najbardziej utalentowanych czeczeński zawodników 22-letni Yusuf Raisov (11-1) odniósł prawdopodobnie najcenniejsze zwycięstwo w karierze, podczas gali ACB 67 w Groznym po dobrej walce wypunktowując Luisa Palomino (26-14).
W pierwszej rundzie walki Raisov prezentował się odrobinę lepiej. W wymianach stójkowych jego ciosy dochodziły częściej, choć zainkasował też sporo ciężkich lowkingów. Zanotował jednak udane obalenie, przez jakiś czas kontrolując Peruwiańczyka z góry i w klinczu pod siatką.

Początek drugiej odsłony należał do Palomino, który kilka razy soczyście zdzielił Raisova. Ten jednak nieustannie napierał, w drugiej części walki dobrze kontrując niskie kopnięcia rywala mocnymi ciosami i dwa razy go przewracając.

W trzeciej rundzie Czeczen szybko przeniósł walkę do parteru, do końca rundy kontrolując i obijając Peruwiańczyka z góry.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/898984611644133377

Ostatecznie sędziowie jednogłośnie wskazali na Raisova, który zwycięstwem prawdopodobnie toruje sobie drogę do kolejnej walki o pas mistrzowski kategorii piórkowej.

*****

ACB 67 – transmisja i wyniki na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button