„Wysterylizujcie ten pas!” – Conor McGregor ruga Kelvina Gasteluma

Conor McGregor nie próżnował w mediach społecznościowych po gali UFC 234 – pogratulował Andersonowi Silvie i zrugał Kelvina Gasteluma.

Po gali UFC 234 w Melbourne Conor McGregor nie tylko okazał wielkie uznanie Andersonowi Silvie, wyrażając też medialną gotowość na pójście z nim w szranki, ale też… pognębił paradującego po Rod Laver Arena z pożyczonym od Henry’ego Cejudo pasem mistrzowskim Kelvina Gasteluma, któremu na kilka godzin przed wydarzeniem posypała się walka o złoto z mistrzem 185 funtów Robertem Whittakerem.

Dlaczego ten robal trzyma pas 185 funtów? Ze skóry wypełzają mu robale! To było totalnie absurdalne, że w ogóle rozważano dopuszczenie go do rywalizacji. A co dopiero łażenie teraz po hali i ściskania rąk naszych fanów.
Niech ktoś się tym zajmie, natychmiast. I wysterylizuje ten pas. Natychmiast.
Irlandczyk nawiązuje oczywiście do swego rodzaju krost – jakkolwiek je nazwać – na twarzy i szyi Kelvina Gasteluma, na które zwrócił też swego czasu uwagę między innymi Colby Covington.

Dopytywany po gali o potencjalne problemy zdrowotne, Gastelum w nieco zawoalowany sposób potwierdził, że chodziło o gronkowca, zapewniając jednak, że był gotowy do walki.

*****

Wyniki UFC 234: Israel Adesanya wypunktował Andersona Silvę

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply