Conor McGregor z wielkim uznaniem o walce Andersona Silvy

Nie umknęła uwadze Conora McGregora walka wieczoru gali UFC 234 w Melbourne, gdzie Israel Adesanya wypunktował Andersona Silvę jednogłośną decyzją.

Conor McGregor nie poskąpił Andersonowi Silvie komplementów po walca wieczoru gali UFC 234 w Melbourne, gdzie Brazylijczyk przegrał na punkty z Israelem Adesanyą.

Anderson to kawał sprawnego przebiegłego, przebiegłego zawodnika MMA. Wypracowujesz takie metody wyłącznie przez lata ciężko wywalczonego doświadczenia.
Fenomenalny występ. Przebiegły weteran. Wielki szacunek – jak zawsze. Byłby to zaszczyt!
Nie jest żadnym sekretem, że Pająk od dawna – ponad dwóch lat! – garnie się do walki z Conorem McGregorem, twierdząc, że chciałby się sprawdzić z Irlandczykiem.

Do akcji Brazylijczyk chciałby powrócić przy okazji majowej gali UFC 237 w Kurytybie.

Irlandczyk od kilku tygodni jest jednak ustawiony medialnie na pojedynek z Donaldem Cerrone, który może stanąć na przeszkodzie jego potencjalnemu starciu z brazylijską legendą – o ile oczywiście Notorious rzeczywiście takowego chce.

Ponadto perspektywą irlandzko-brazylijskiego boju nie jest zachwycony sternik amerykańskiego giganta Dana White, który podczas konferencji prasowej powiedział, że taki pomysł w ogóle mu się nie podoba.

*****

Wyniki UFC 234: Israel Adesanya wypunktował Andersona Silvę

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply