Wyniki UFC Vegas: Takashi Sato szybko ubił Jasona Witta – VIDEO

Takashi Sato potrzebował ledwie 48 sekund, aby znokautować Jasona Witta w ramach gali UFC w Las Vegas.

Takashi Sato (16-3) ekspresowo rozprawił się z biorącym walkę w ostatniej chwili w zastępstwie Jasonem Wittem (17-5) podczas gali UFC Vegas.

Po serii badawczych wymian walczący z odwrotnej pozycji Japończyk ruszył na rywala ze swoją firmową kombinacją 1-2. Trafił czysto oboma ciosami, posyłając Amerykanina na deski.

Zainkasowawszy jeszcze kilka uderzeń z góry, Witt doszedł do siebie, próbując ratować się zejściem do nogi Sato. Japończyk świetnie się wybronił, nie dając Amerykaninowi wrócić na nogi. Próbującego wracać do gry Witta zdzielił serią uderzeń, unieruchamiając go w żółwiu – tam zasypał go gradem uderzeń, nie dając sędziemu wyboru.
Japończyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Belalem Muhammadem. Jego bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi obecnie 2-1.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC Vegas: Poirier vs. Hooker – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply