Wyniki UFC Sacramento: Urijah Faber ubił Ricky’ego Simona w 46 sekund – VIDEO


Gremialnie skreślany Urijah Faber znokautował Ricky’ego Simona podczas gali w rodzinnym Sacramento.

W co-main evencie gali UFC on ESPN+ 13 w Sacramento powracający po 2,5-letniej emeryturze Urijah Faber (35-10) ekspresowo znokautował Ricky’ego Simona (15-2).
Ostre wymiany na otwarcie walki. Simon trafia bezpośrednim lewym sierpem, ale Faber rusza do ataku. Inkasuje jednak lowkinga, a gdy sam próbuje odpowiedzieć kopnięciem, młodzian wstrząsa nim kolejnym lewym sierpem. Naruszony Faber chwiejnym krokiem cofa się na siatkę. Unika latającego kolana, próbuje łapać klincz, ale Simon zrywa uchwyt. Naciera, trafia Fabera lowkingiem. Ustawia sobie legendę pod siatką, ale… Faber wystrzeliwuje potężnym prawym sierpem, posyłając Simona na deski! Rzuca się za nim z dobitką, ale młodzian unika pierwszych uderzeń. Faber kontynuuje jednak nawałnicę, dosięgając Simona kilkoma uderzeniami! Sędzia przerywa walkę!

Dla Urijaha Fabera jest to pierwsze zwycięstwo przez nokaut od… 2007 roku! Po walce 40-latek zapowiedział gotowość na pójście w mistrzowskie tany z Henrym Cejudo.

Ricky Simon doznał pierwszej pod sztandarem UFC porażki i tym samym jego seria trzech wiktorii dobiegła końca.

*****

UFC Sacramento: Ladd vs. de Randamie – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. GrzeseikOno

    14 lipca 2019 at 04:01

    Gz dla weterana. Dobry powrót, zwęszył możliwość i nie zdziwiłbym się, gdyby w następnej walce zestawili go o pas. $_$

  2. Rozdający karty

    14 lipca 2019 at 08:00

    W ogóle nie mogę oglądać tych twittów…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply