UFC

Wyniki UFC Rochester: Julio Arce spektakularnym kopnięciem nokautuje Juliana Erosę – VIDEO

Julio Arce odniósł pierwsze w oktagonie zwycięstwo przez nokaut, spektakularnie nokautując Juliana Erosę podczas gali w Rochester.

Julio Arce (16-3) popisał się fantastycznym nokautem w pojedynku otwierającym galę UFC on ESPN+ 10 w Rochester, rewelacyjnym kopnięciem na głowę ubijając Juliana Erosę (22-8).

Pierwsze dwie rundy toczyły się w stójce, gdzie obaj zawodnicy wymieniali się ciosam i kopnięciami. Dobrze technicznie poukładany Kolumbijczyk był odrobinę skuteczniejszy, dobrze broniąc się też przed zapaśniczymi zapędami Amerykanina – ten prezentował jednak nie lada odporność, niewiele robiąc sobie z kilku czystych ciosów i kopnięć rywala.
W trzeciej odsłonie Arce popisał się jednak nieprawdopodobną kombinacją zakończoną niesygnalizowanym kopnięciem na głowę, którym ściął z nóg zaskoczonego rywala! Zanim dopadł sędzia, zdążył jeszcze potraktować nieprzytomnego rywala młotem.

W ten sposób Julio Arce powraca na zwycięskie tory po porażce z Sheymonem Moraesem. Jest to jego trzecie zwycięstwo w dotychczasowych czterech występach pod flagą UFC.

*****

UFC Rochester: RDA vs. Lee – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button