UFC

Wyniki UFC on ABC 2: Julian Marquez rozbił i udusił Sama Alveya (VIDEO)

Julian Marquez i Sam Alvey nie kalkulowali – po mocnej walce ten pierwszy udusił w drugiej rundzie drugiego.

Julian Marquez (9-2) po szalonej chwilami bijatyce udusił w drugiej rundzie Sama Alveya (33-15-1) podczas gali UFC on ABC 2 w Las Vegas.

W pierwszej rundzie Marquez był agresywniejszy, długimi fragmentami trzymając Sama Alveya na siatce. Tam kąsał go prostymi na korpus oraz kombinacjami sierpów. Walczący z odwrotnego ustawienia Uśmiechnięty swoim zwyczajem czaił się na kontry sierpami, głównie prawym. Marquez naruszył nawet rywala jednym z sierpów, ale Alvey przetrwał.

Ba! W końcówce rundy to Uśmiechnięty wstrząsnął rywalem, pod którym na chwilę ugięły się nogi. Dostrzegłszy to, Alvey ruszył do ataków, ale nie zdołał dobić Marqueza.

Do drugiej rundy Julian wyszedł z podobnym nastawieniem jak do pierwszej. Szybko ustawił rywala na ogrodzeniu, tam polując na długie proste na korpus oraz kombinacje – także w kontrach na… kontry Alveya. I właśnie jedną z takich – a konkretnie krótkim prawym sierpowym – okrutnie zachwiał Uśmiechniętym, rzucając się na niego z kanonadą, szukając skończenia.

Zdzielił Alveya kolejnymi bombami. Ten poszukał desperackiego obalenia, inkasując jednak krótkie młoty na głowę. Marquez wybronił się dobrze przed próbami zapaśniczymi rywala, w kotle zachodząc mu za plecy i zapinając ciasne duszenie. Alvey nie odklepał – poszedł spać!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Dla Juliana Marqueza jest to drugie zwycięstwo z rzędu.

Sam Alvey nie zaznał smaku zwycięstwa od sześciu walk – pięć z nich przegrał, jedną zremisował. Może to oznaczać, że jego przygoda z UFC dobiega końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button